Widok

Angel Care ac401 monitor oddechu JAK WŁĄCZYĆ SAMĄ NIANIE?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jak w temcie.

Po odłączeniu płytek wciąż włącza się alarm... jak włączyć SAMĄ nianie w Angel?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tyłu tego 'nadajnika z antenką" ustawiasz na 'sound only', zarówno nadajnik jak i odbiornik ustawiasz na te same fale A albo B.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nietety to nie jest takie proste. Model ac401 nie ma tego przełącznika z tyłu. Posiedziałam teraz troche i doszłam jak to zrobić, trzeba w meny ustawić tylko sam dzwiek. Wczoraj nie miałam jak tego zrobić, bo troche to trwało a juz córeczka spała i co chwile alarm sie odpalał :P

Tak czy siak dzieki za odpowiedz :*
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe, niedawno miałam ten sam problem. Instrukcja jest tak beznadziejnie napisana, że trzeba się nagłowić żeby do tego dojść. Ale też kombinowałam i ustawiłam w końcu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam. Potrzebuję instrukcję obsługi do angelcare ac401. Jeśli ktoś ma proszę o przesłanie na grzegorz.mv6@gmail.com
Pozdrawiam Grzegorz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak to Pani zrobiłą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to Pani ustawila? Prosze dac znac. Na mojego maila bunia540@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jak to Pani zrobiła prosze o info na emal izabela.gembalczyk@spoko.pl pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, proszę napisz jak to zrobiłaś dokładnie bo próbujemy od pwenego czasu i już włosy z głowy zaczynamy rwac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (110 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

Nocleg z dzieckiem w Krakowie lub okolicach (4 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone miejsca? Potrzebujemy 2/3 noclegi: dwoje dorosłych i jedno...

do góry