Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nina - opinia wątek zamknięty Super, dziękuję bardzo i polecam innym.
~Nina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Arogancki sprzedawca, omijajcie szerokim łukiem więcej info patley03006@tlen.pl wątek zamknięty Podpisałam umowę w/w punkcie.Zakupiłam wszytskie potrzebne rzecy.sprzedawca...
~gość
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2016

Polecam wątek zamknięty Fachowa obsługa, krótko zwięźle i na temat. Antena działa bardzo dobrze,...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

Rozwiązali problem wątek zamknięty Miałem problem z dekoderem nc+, wcześniej odwiedziłem kilka punktów i...
~Andrzej Prach
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

solidnie i profesjonalnie wątek zamknięty Właściciel sklepu ANTENA oraz Pracownicy służą fachową pomocą oraz doradztwem...
~Marcin z Gdyni
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

Naziemna Telewizja Cyfrowa dobór anteny wątek zamknięty Panowie ze sklepu znakomicie pomogli mi dobrać antenę do naziemnej telewizji...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

CYFRA+ Super! wątek zamknięty Od zawsze wszystko załatwiam w Antenie w sprawach związanych z Cyfrą+. W...
~Maciejos
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

KLENT - opinia wątek zamknięty Obsługa fatalna,serwis fatalny.Panowie nie znający oferty Cyfry +,nie...
~KLENT
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 listopada 2011

SUPER Wykonanie instalacji antenowej wątek zamknięty Firma godna polecenia do wykoanania jakiejkolwiek instalacji antenowej, co...
~Kowalczyk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2012

Instalacja DVB-T wątek zamknięty Miałem przyjemność odwiedzić sklep Antena, podczas mojej wizyty zostałem na...
~Marzena Król
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

10

wątków

do góry