Widok

Aparat ortodontyczny w Gdyni Abrahama 80 - proszę o opinie.

Witam!

Czy któraś z Was uczęszczała do pani pracującej w gabinecie " Stomatologia Kosmetyczna i Estetyczna" na Abrahama 80 w Gdyni? Znalazłam opłacalny groupon na aparat i zastanawiam się czy nie kupić, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tej klinice. Jak z rzeczowościa, ortodontka zna się na rzeczy? Mogę z pełnym zaufaniem iść do nich? Proszę o opinie. W porównaniu do pani Wolniewicz zaoszczędziłabym koło 2000zł, co jest niemałą sumą.

Chciałabym też, abyście poleciły mi dobrą ortodontkę- tanią, solidną w Trójmieście, gdyby akurat ta mi nie wypaliła :)

Dzięki i pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie czy ktoś coś wie. Też jestem zainteresowana grouponem. A może Ty coś wiesz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam groupon na jeden luk i czekam na pierwsza wizytę, u dr Piechowicz, widziałam ze sporo poszło tych grouponow, ktoś już był z kupujących?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a sprawdziłaś czy lekarz ma specjalizację z ortodoncji (centralny rejestr lekarzy)? Moja znajoma kiedyś kupiła aparat na gruponie, lekarka nie miała specjalizacji, a poźniej były same kłopoty. Po 1,5 roku trafiła pod opiekę ortodonty ze specjalizacją, który uratował sytuację, ale leczenie się przedłużyło, przez co koszty wzrosły. Nie zaoszczędziła za bardzo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie sprawdziłam... Może zna ktoś tą panią dr Piechowicz i napisze coś o niej? Albo ktoś, kto już zdążył wykorzystać groupona, czy jest zadowolony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam przedwczoraj na wizycie u pani stomatolog, ponieważ nie wiedzialam ze ona nie jest ortodontką. Byla bardzo miła, wytłumaczylam ze chce kupic groupon i czy moglaby mnie jakos pokierowac co mam robic. Zadzwonila do pani ortodontki bo akurat nie bylo jej w gabinecie i wszystko jej wytlumaczyla przez telefon. Powiedziala ze nie mam kupowac grouponu, bo niektorzy nie moga nosic aparatu i potem kasa idzie wiadomo gdzie. Pani ortodontka byla na tyle mila ze umowila mnie na nastepny dzien i powiedziala ze wizyta bedzie kosztowac max 150 zł. Pani stomatolog super babka , pogadalysmy, dowiedzialam sie ze mam do leczenia 2 zęby ale nie skasowała ode mnie nic. Poszłam wczoraj na umowiona wizyte do pani ortodontki. Babka również super miła, wszystko wytłumaczyła, zrobiła wyciski, dała adres do dentysty ktory musi mi usunac ząb i za 13 dni mam zalozenie aparatu, bez groupona pan menager powiedzial ze zrobia mi to za ta sama cene co w grouponie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak nazywa się ta pani ortodontka która bedzie ci zakładać aparat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie masz się nawet nad czym zastanawiać http://howks.pl/aparaty-na-zeby-co-to-takiego/ oczywiście że warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam ten groupon. Zdecydowanie nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tj mówi koleżanka wyżej. Marnotrastwo czasu i pieniędzy, ta kobieta nie jest ortodontką!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Noszę aparat od kilku dni, zakładała mi go dr Szymczak z Eurodentici z Gdyni (w ramach grouponu), jestem zadowolona, dr sympatyczna, żadnych problemów z realizacją, cena jest naprawdę korzystna, nawet jeśli ktoś musi dokupić drugi łuk to i tak nie kupi taniej sumując obydwa (599 + 1800)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie pomyślałaś, że widać IP przy komentarzu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam http://pewnenoclegi.pl/wazne-fakty-o-aparatach-na-zeby/ super fachowiec rzetelna obsługa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

Problem z potencją w wieku 28 lat (5 odpowiedzi)

Witam. Proszę tutaj o nie nabijanie się z problemu oraz o poważne odpowiedzi. Czy w tym wieku...

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

do góry