Aquapark Reda

Baseny Sauny Hotele

Reda, ul. Morska 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nuanda - opinia generalnie najlepsze w północnej Polsce
~Nuanda
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 lutego 2020

Marian - opinia Tam chyba nie zdają sobie sprawy że kompleks nie jest z gumy, ilu chętnych by...
~Marian
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 stycznia 2020

Cenowa lipa Masakra jeżeli chodzi o informację, bilet całodzienne na miejs u nie...
~Smyku
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 18 sierpnia 2019

AquaPark Reda, wypadek Korzystając z usług Aquaparku poślizgnęłam się na schodach od strony...
~KWa
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2018

ratownicy naburmuszeni, niegrzeczni i niepomocni. Bardzo dziwne, bo to młodzi ludzie-...
~gość
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Fajne miejsce dla rodziny Wakacje. Za pierwszym razem nie weszliśmy, bo tłumy i długo trzeba było...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Zdecydowanie odradzam. wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam z powodów jak poniżej (korzystanie z Aquaparku dnia...
~Marek.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lutego 2018

Fajny aquapark z małym ale... wątek zamknięty Wszystko ładnie pieknie tylko szkoda że jak są ferie czy wakacje przy takiej...
~Andzia
-

dodano: 30 stycznia 2018

Super zabawa, ale... wątek zamknięty Świetna zabawa dla całej rodziny, fajne atrakcje, baseny, zjeżdżalnie itp....
~A.
-

dodano: 14 grudnia 2017

nie ma lipy wątek zamknięty Jak to mówią – nie ma lipy! Można się wybrać ze znajomymi czy z dziećmi, jest...
~edisom685
-

dodano: 18 września 2017

Dla dzieci zatoka piratów jest idealna. wątek zamknięty Aquapark zrobiony z pomysłem, podoba mi się ta cała koncepcja aranżacyjna....
~oli
-

dodano: 11 września 2017

~Ja
-

dodano: 16 czerwca 2017

Skarga wątek zamknięty Niedopracowania w Aquapark Reda i zaniedbania w kierunku BEZPIECZEŃSTWA!!!...
~A.Wisniewski
3

dodano: 3 września 2016

Marcin Bolesta - opinia wątek zamknięty Witam, Dziś odwiedziłem Aquapark w Redzie i pomimo tego że byłem w zwyczajny...
~Marcin Bolesta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lutego 2017

Fajny aquapark z małym ale... wątek zamknięty Bardzo fajny i przyjazny aquapark. Wszystko byłoby super, tylko brakuje...
~Izabela
-

dodano: 29 stycznia 2017

24 listopada wątek zamknięty 1. Fajny pomysł z szatnią przed kasami - nie trzeba upychać wszystkiego do...
~Adam
-

dodano: 26 listopada 2016

Każdy znajdzie coś dla siebie wątek zamknięty Klimat jest, czysto, zarówno dla starszych jak i rodzin z dziećmi. Uwaga...
~Kaito
-

dodano: 31 października 2016

Świetna zabawa dla każdego wątek zamknięty Byłam z grupką znajomych i bawiliśmy się wyśmienicie. To miejsce zarówno dla...
~Justyna
-

dodano: 4 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry