Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Janek - ocena Bardzo fajny park wodny, bywałem w Sopocie i nie tylko i to nie jest Tropical...
~Janek
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 czerwca 2024

Paulina - ocena super saunarium
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 10 stycznia 2024

Nuanda - ocena Genialny. Najciekawszy w Polsce. AquaSpinner wymiata
~Nuanda
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 listopada 2023

Zosia - opinia wątek zamknięty Niestety to moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym kompleksie basenowym . Woda...
~Zosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lutego 2022

michał - opinia wątek zamknięty Atrakcje są po prostu słabe, aquapark jest tak rozplanowany że głównie...
~michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 stycznia 2022

Paweł - opinia wątek zamknięty Super sposób na spędzanie czasu ze znajomymi lub rodziną. Duży wybór...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Nuanda - opinia wątek zamknięty generalnie najlepsze w północnej Polsce
~Nuanda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lutego 2020

Marian - opinia wątek zamknięty Tam chyba nie zdają sobie sprawy że kompleks nie jest z gumy, ilu chętnych by...
~Marian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Cenowa lipa wątek zamknięty Masakra jeżeli chodzi o informację, bilet całodzienne na miejs u nie...
~Smyku
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2019

AquaPark Reda, wypadek wątek zamknięty Korzystając z usług Aquaparku poślizgnęłam się na schodach od strony...
~KWa
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 października 2018

ratownicy wątek zamknięty naburmuszeni, niegrzeczni i niepomocni. Bardzo dziwne, bo to młodzi ludzie-...
~gość
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Fajne miejsce dla rodziny wątek zamknięty Wakacje. Za pierwszym razem nie weszliśmy, bo tłumy i długo trzeba było...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Zdecydowanie odradzam. wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam z powodów jak poniżej (korzystanie z Aquaparku dnia...
~Marek.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Fajny aquapark z małym ale... wątek zamknięty Wszystko ładnie pieknie tylko szkoda że jak są ferie czy wakacje przy takiej...
~Andzia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Super zabawa, ale... wątek zamknięty Świetna zabawa dla całej rodziny, fajne atrakcje, baseny, zjeżdżalnie itp....
~A.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

nie ma lipy wątek zamknięty Jak to mówią – nie ma lipy! Można się wybrać ze znajomymi czy z dziećmi, jest...
~edisom685
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2017

Dla dzieci zatoka piratów jest idealna. wątek zamknięty Aquapark zrobiony z pomysłem, podoba mi się ta cała koncepcja aranżacyjna....
~oli
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2017

~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry