Aquapark Sopot

Aquapark Baseny Sauny

Sopot, Zamkowa Góra 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jacek - ocena Nowa baltic sauna rewelacja. Pomysł z solną super. I Jakos tak czyściej...
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 28 stycznia 2024

Małgosia - opinia Koniec ferii w pomorskim. Dziś niedziela spędzona w aquaparku oceniam na...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 stycznia 2023

Zle wiesci wątek zamknięty Czy ktoś tam wgl pracuje? Drzwi zabite dehami, brak kontaktu telefonicznego....
~An
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Zbyt drogo w Aquapark w Sopocie. wątek zamknięty Jestem autentycznie poirytowany tym miejscem. Do wyboru jest albo pilnować...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Krioterapia wątek zamknięty Jak ktoś chce skorzystać z krioterapii polecam ten Aquapark, temperatura wody...
~ciepłolubna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Wyście na głowe upadli! Ten aquapark jest najlepszy w województwie pomorskim wątek zamknięty Macie nie równo pod sufitem! Zanim coś napiszecie to zastanówcie się trohę!...
19Maciek12
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2012

Sopot - aquapark - zaskakujące wątek zamknięty Witam, wczoraj w koncu udalo mi sie odwiedzic Aquapark w Sopocie. Zaskoczenie...
~DeeP
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 września 2012

KOSZMARNIE ZIMNO wątek zamknięty Uważam to za niedopuszczalne, aby w takim miejscu temperatura była tak...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lutego 2013

Aqua Park - dzieci. wątek zamknięty Witam, mam zamiar odwiedzić Aqua Park wraz z mężem i trójką dzieci....
~Elka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

niepelnosprawni wątek zamknięty Korzystam od niedawna z tego obiektu. Moj syn porusza sie na wozku....
~muzyk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 listopada 2012

dzień dla rodziny wątek zamknięty Spędziliśmy dzisiaj pierwszy raz niedzielę na basenie, woda trochę za zimna...
~Dana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Dość hardkorowy przybytek wątek zamknięty Generalnie straszna lipa. Brak szatni rodzinnych dla ludzi z dziećmi. Jak...
~jato
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2012

coraz gorzej!!! wątek zamknięty MUSZE STWIERDZIC ZE PO OSTATNIM RAZIE W AQUA ZMARZŁEM I NIE TYLKO JA.WIELE...
~NIE POLECAM
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 września 2011

CHAMSKA OBSŁUGA! wątek zamknięty Zachowanie pana z obsługi w saunach (ponoc masazysty) jest karygodne. Gdy...
~Aga
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2010

Czy warto ? wątek zamknięty A więc tak planuje jechać z rodzicami do Aquaparku mam 14 lat, po...
~Oskiii
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

Zimna woda wątek zamknięty Byłam tam wczoraj a dzisiaj leze chora w lozku, niedosc ze woda zimna, to jak...
~-plywak-
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

żenada wątek zamknięty do właściciela/li - w rejestracji Pani poinformowała,że nie jest to państwowa...
~mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 stycznia 2011

Obsługa mokrego baru. wątek zamknięty Jestem stałym bywalcem. Zastanawiam się czy obsługa mokrego baru pracuje tam...
~Bywalec
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 marca 2010

Aquapark - karnet wątek zamknięty witam. zastanawiam sie zeby wziac karnet w aquaparku, jednak nie zabardzo...
~spyas
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 lutego 2010

Pytanie do bywalców wątek zamknięty Wybieram się do aquaparku. Czy mogę być w spodenkach czy muszę sobie kupić...
~Arci
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 grudnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

20

wątków

do góry