Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Boska Pani Gabrysia wątek zamknięty Pani Gabrysia jest Boska - mój Golden Tobi ją uwielbia. Serdeczenie pozdrawiamy
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Bówka wątek zamknięty Poprostu kocham właścicielkę Arkadii i jak P. doktor zwraca się do zwierząt....
~Anisko
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

chory żółwik wątek zamknięty po kilkudziesięciu telefonach do różnych weterynarzy, Pani doktor jedyna...
~kaś ka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Serdecznie polecam wątek zamknięty Widać że, p.Gabrysia i p.Przemek kochają to co robią i naprawdę chcą pomóc...
~Dominika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Gorąco polecam wątek zamknięty Gorąco polecam przychodnię pani Gabrysi. Jesteśmy jej pacjentami juz parę lat...
~Rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

Gorąco polecam- pełen profesjonalizm!!! wątek zamknięty Od dawna szukałam weterynarza, który sprosta moim wymaganiom i mojego psiaka...
~Edyta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 października 2012

słabo wątek zamknięty kiepskie podejście do zwierząt niestety... do tego diagnistyka średnia......
~klient
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 października 2012

ZDECYDOWANIE POLECAM! wątek zamknięty A ja jestem zachwycona! Nie lubię wystawiać tego typu komentarzy, ale gdy...
~Julia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 października 2012

Polecam serdecznie Przychodnie Arkadię wątek zamknięty Jestem jej stałym klientem, a w zasadzie mój sznaucer i szczerze bardzo...
~Gabriel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry