Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zona wątek zamknięty Wykupilem zonie w prezencie wizytę w salonie Arkesia Dziękuję bardzo Paniom...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 listopada 2018

Polecam! wątek zamknięty Polecam w 100%! Przemiła obsługa, rewelacyjny sprzęt na najwyższym poziomie i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2018

Peducure wątek zamknięty Wykupiłam mamie bon podarunkowy na pedicure, zachęcona dużą ilością...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

zaffiro wątek zamknięty Byłam na zabiegu zaffiro na okolice kolan, zabieg wykonany profesjonalnie i w...
~Katharina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Salon Arkesia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług w salonie Arkesia. Obsługa bardzo miła,...
~Justyna
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Zakochałam się w tym miejscu:) Czysto, panie przemiłe i profesjonalne w...
~Malgosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2016

Świetny salon! wątek zamknięty Od wielu miesięcy chodzę do tego salonu na rzęsy oraz sporadycznie na...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2016

Salon Arkesia wątek zamknięty Polecam salon Arkesia byłam kilkakrotnie na różnych zabiegach, salon jest...
~Asia D.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2016

Zabiegi odchudzające wątek zamknięty Salon godny polecenia! Skorzystałam z usług kilkukrotnie. Wykonywałam zabiegi...
~A.M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

Nigdy nikt nie zrobił mi tak brzydko brwi. wątek zamknięty Poszłam na regulację brwi, kosmetyczka która mnie obsługiwała była bardzo...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

pedicure wątek zamknięty Przykro mi że tak się zawiodłam. Pani w recepcji przemiła, pomocna.. i to...
~mm
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry