Widok

Art Dentico na komandorskiej na Grabówku-znacie?

Grabówek Temat dostępny też na forum:
mam pytanie o ten gabinet stomatologiczny, czy znacie go?
jest godny polecenia czy tez moze nie? proszę o opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja do nich chodzę od dwóch tygodni(jeśli obie myślimy o tym samym gabinecie,chodzi Ci o ten gabinet w podwórku?).Powiem tak,zawsze bałam się iść do dentysty a dzięki pani Maji nie czuję stresu,dodatkowo jest sympatyczna i tłumaczy jesli czegoś nie wiem.Zabiegi są zawsze robione w znieczuleniu.Jesli nie odstraszaja Cię ceny za zabiegi,to polecam szczerze:)
[url=http://slub-wesele.pl/suwaczki]image



zaopiekuję się Twoim pupilem pod Twoja nieobecność....pisz shana22@tlen.pl




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile mniej więcej placisz za zabieg??
chodzi mi o kanałowe bo generalnie to jest moja bolączka:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak na razie robiła mi dwa razy kanałowe bo rozkładane jest to na kilka wizyt i płaciłam 220zl za wizytę,z tym że chyba jeszcze jeden ząb był leczony.duży plus jest taki że zabiegi robione są w znieczuleniu więc nie ma co się bać iż będzie bolało.
[url=http://slub-wesele.pl/suwaczki]image



zaopiekuję się Twoim pupilem pod Twoja nieobecność....pisz shana22@tlen.pl




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
220zł za jedna wizytę przy kanałowym?? przeciez na to składa się z kilka wizyt! i za kazdym razem taka suma??

hoho, troszku drogo....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak,za jedna:)troszke kasy juz mi poszło...poza tym jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
suma mniej wiecej taka sama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze, byłam tam, zadałam to pytanie właściwie z ciekawości o opinie o tym gabinecie. Tez zapłaciłam kupę kasy i to za jeden kanał...szykuje mi sie cały ząb do leczenia kanałowego (2-3 kanały) i tak sie zastanawiam czy iśc tam czy poszukać kogoś innego?
szczerze mówiąc zawsze miałam awersje do dentystów a od czasu odwiedzin w ArtDentico przestałam bac się o cokolwiek...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam podobnie,zawsze bałam się dentystów i rzadko tam bywałam.u nich jest zupełnie inaczej,nie mam żadnego stresu.i fakt kasy wydalam już duzo i jeszcze sporo wydam ale wolę już tak niż iść do innych,powiedzmy tańszych i bać się bólu,czy tego jak mnie potraktują.zastanów sie czy stać Cię na leczenie u nich,jak tak to zostałabym na Twoim miejscu w ArtDentico:)ja jeżdze do nich z Rumi mimo że u nas jest sporo gabinetów.
[url=http://slub-wesele.pl/suwaczki]image



zaopiekuję się Twoim pupilem pod Twoja nieobecność....pisz shana22@tlen.pl




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w art dentico zdzieraja maksymalnie>dziewczyny fajne na poczatku tzw na zachete- potem rutyna i wysokie rachunki.poszukaj sobie lepszego dentysty!p.s. znieczulenie to teraz podstawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajne na początku na zachętę???
Chodzę do nich od początku jak otworzyły gabinety i miłe są zawsze. Jesli chodzi o długoterminowe leczenie dostaję kilka alternatyw, nie tylko najdroższą opcję. I mogę się dogadać w każdej kwestii, tak by było jak ja chcę.
Kiedyś poszłam z zajadem w kąciku ust. Podczas leczenia dr Maja posmarowała mi to miejsce maścią nic nie mówiąc. Drobny gest, troska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jestem zadowolona z usług Pań z ArtDentico,zawsze mile i pomocne,wyjasnią co trzeba.W październiku kończy się moja przygoda z aparatem na zęby i jestem zadowolona z efektów jakie uzyskała Pani Agnieszka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (34 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

do góry