Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Czarna - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i spełnienie oczekiwań. Monika dokładnie wysłucha tego...
~Czarna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 października 2020

Andrew - opinia wątek zamknięty Najlepsza tatuatorka jaka może być
~Andrew
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Michal - opinia wątek zamknięty Pelny profesjonalizm, pani Monika jest swietna tatuatorka i na pewno bede sie...
~Michal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Polecam ,polecam,polecam.... wątek zamknięty Mam już piąty tatuaż wykonany przez Monikę i dodam,że nie beędzie to ostatni...
~Dominika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 września 2019

cover wątek zamknięty Bylam u Moniki na pokryciu starego tatuazu..Po starym nie ma sladu a nowy...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

tatuaż na nadgarstku wątek zamknięty Masakra. Nie róbcie tam tatuażu. To jakaś masakra, ta pani nie ma pojęcia....
~Magda
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

POLECAM wątek zamknięty Korzystałam z usług Moniki juz 2 lata temu robiąc makijaż permanentny i byłam...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

MAKIJAŻ PERMANENTNY wątek zamknięty Makijaż permanentny brwi i kresek górnych-rewelacja.Ceny bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

Tatuaż wątek zamknięty Pani Monika jest reklamą samą w sobie. Poszłam z zamiarem wytatuowania...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 października 2014

POLECAM wątek zamknięty Studio wybrałam na zrobienie pierwszego tatuażu. Monika okazała się...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

olewanie klienta wątek zamknięty Myślałam, że umieszczę pozytywny komentarz, ale tak się nie stało. Chciałam...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 września 2013

Tatuaż wątek zamknięty Wykonany perfekcyjnie, żadnych problemów z tatuażem i bardzo mila Pani :). Z...
~poczatkujacy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2013

zadowolona wątek zamknięty zakupiłam grupon na kreskę górną i dolną.Z efektu jestem zadowolona,polecam z...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

Makijaz permanentny wątek zamknięty Kupilam promocje z grouponu na gorna kreske i jestem bardzo zadowolona!!...
~aneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 czerwca 2013

Fryzjerka wątek zamknięty Pani Ola cudowna Kobieta doradzi poratuje jak trzeba z czystym sumieniem mogę...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

makijaż permanentny wątek zamknięty czy któraś z dziewczyn robiła makijaż permanentny w tym salonie z groupona?
~kasia
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

make-up wątek zamknięty kupiłam na grouponie kupon na kreskę górną i dolną na makijaż permanentny - i...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

makijaż permanentny wątek zamknięty Miałam wykonywany makijaż permanentny górnej kreski w ramach oferty grupon....
~nika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 marca 2013

Art & Beauty w Gdańsku to totalna porażka!!! wątek zamknięty Trafiłam do Art & Beauty z Groupona. Już na dzień dobry byłam niemile...
~niezadowolona klienkta
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 czerwca 2011

Koloryzacja i strzyżenie wątek zamknięty Wykorzystałam kupo groupona w tym salonie i jestem b.zadowolona. Ciekawa...
~Magdalna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry