Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
- opinia Szczerze, najlepszy i najlepiej zaopatrzony sklep plastyczny w Gdańsku!...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 maja 2019

Świetny sklep Znakomicie zaopatrzony sklep dla profesjonalistów i amatorów. Rodzinna,...
~Leo Gedanicus
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 grudnia 2018

Ekspresowo i na medal! Trafiłem do artDecoRamy przypadkiem, przeszukując oferty internetowe z...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lipca 2018

Gminny Ośrodek Kultury Rewelacyjny sklep ze wspaniałą i znającą się na materiałach plastycznych...
~Gminny Ośrodek Kultury
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2017

Sklep jak z baśni Sklep nie tylko dla plastyków, ale każdego poszukującego ciekawych materiałów...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2017

Cudowny sklep Odwiedzam sklep p. Beaty bardzo często. Właścicielka zawsze jest bardzo...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Artysta99 - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałam się z tak miłą obsługą 😃 Profecjonalizm i...
~Artysta99
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 listopada 2016

Bardzo polecam! wątek zamknięty Pierwszy raz miałam okazję skorzystać z oferty tego sklepu, który jest dla...
~Danka
-

dodano: 21 października 2016

Wspaniały sklep wątek zamknięty Często kupujemy z mężem w tym sklepie. Fachowa obsługa, zawsze odpowie i...
~Aleksandra i Piotr
-

dodano: 9 października 2016

Niesolidnie wątek zamknięty Mimo,że pierwszy raz skorzystałem z usług oprawy obrazów w tym sklepie,już...
~Stanisław
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2016

Dla mnie rewelacja wątek zamknięty Najlepszy sklep plastyczny, w ktorym bylam kiedykolwiek. Kompetentna obsluga,...
~Joanna
-

dodano: 2 czerwca 2016

Genialne miejsce, gdzie znajdziesz WSZYSTKO, czego potrzebujesz wątek zamknięty Niesamowity sklep, z którego z pewnością wyjdziesz usatysfakcjonowany i...
~Natalia
-

dodano: 13 marca 2016

The best!!!! wątek zamknięty Super sklep , super ceny , super obsługa. Po prostu tak jak powinno być...
~Marzena
-

dodano: 18 lutego 2016

Fantastyczne miejsce!!! Polecam wszystkim!!! wątek zamknięty Trafiłam tam kierując się opiniami zamieszczonymi na forum. Dla mnie była to...
~Barbara
-

dodano: 11 lutego 2016

Najlepszy sklep w 3city wątek zamknięty Absolutnie przecudowna obsługa - nie dość, że człowiek czuje się w tym...
~Pati
-

dodano: 16 stycznia 2016

Pierwsza wizyta wątek zamknięty Byłem, obraz oprawiłem, mało zapłaciłem, krótko czekałem.Super .Będę...
~Tomasz
-

dodano: 7 stycznia 2016

Bardzo fachowa i miła obsługa wątek zamknięty Jestem mile zaskoczona jakością obsługi a przede wszystkim...
~Ania
-

dodano: 22 grudnia 2015

rewelacja!!!!! wątek zamknięty Najlepszy sklep w 3 mieście! !!! Polecam wszystkim! Zarówno tym...
~kajczita
-

dodano: 21 grudnia 2015

Cudowne! Fantastyczne! Wspaniałe miejsce! wątek zamknięty Sklep po prostu fantastyczny i ciężko powiedzieć cokolwiek innego o...
~Kasia
-

dodano: 26 listopada 2015

Maksymalna ocena wątek zamknięty Ocena nie mogła być inna. Obsługa taka, jak przystało na małą rodzinną firmę...
~boruch71
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry