Widok
Artem - ocena
Egzaminator Wiesław Kojtek nieprofesjonalnie komunikował ze mną podczas egzaminu. Po sprawdzeniu oleju i świateł usiedliśmy do samochodu i poprosiłem egzaminatora o zapięcie pasów, na co otrzymałem odpowiedź Co?! Po co? A czy muszę?. Potem dostałem pytanie czy jestem gotowy do jazdy, na co odpowiedziałem Chyba tak i dostałem Albo tak albo nie, czy mogę oceniać pana przygotowanie. I oblał mnie na łuku gdzie wystawał mi tył pojazdu. Jakby rozumiem ze zadanie zrobiłem nieprawidłowo, ale po co takie nieprzyjemne teskty? Byłem bardzo pewny siebie do tej pory jak zobaczyłem tego egzaminatora. Czy naprawdę człowiek nie rozumie ze ludzie na egzaminach się stresują, po co w takim tonie rozmawiać. Niewiadomo. Ogólnie to egzamin skończył się po 10 minutach.