As Hotel

Hotele dla zwierząt

Banino, Dąbrowa

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiola - opinia wątek zamknięty Kiedy moja rodzina wyjeżdża na wakacje i nie chce abym męczył się...
~Wiola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

Fiona i Gokart - opinia wątek zamknięty Zostawiłam mojego psa i kota w hotelu Fiona zadowolona z zabaw na świeżym...
~Fiona i Gokart
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lutego 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Nasz pupil Niko gościł już w tym Hotelu kilkakrotnie. Za każdym razem po...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2019

Hotelik AS.... wątek zamknięty ...to idealne miejsce gdzie możesz powierzyć opiece swojego Psijaciela.Będąc...
~Agnieszka i Andrzej M + Ayka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2019

Jak w domu.....a nawet lepiej... wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z Asa. Nasz podopieczny chyba też☺ Dużo zieleni,...
~Wiola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2019

Nasza sunia bardzo zadowolona wątek zamknięty Jak dotąd najlepszy hotel który znaleźliśmy dla naszej suni labradorki....
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

Najlepszy hotel dla naszego przyjaciela! wątek zamknięty Już od kilku dobrych lat zostawiamy pieska w As Hotel wyjeżdżając na dłuższe...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Super miejsce! wątek zamknięty Korzystamy już od kilku lat, nasz beagle wraca zawsze szczęśliwy, wybiegany i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

POLECAMY wątek zamknięty POLECAM bardzo to urokliwe miejsce, psiaki mają zapewnione zadaszone boksiki...
~Pani Mìla i Hope
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

Świetna opieka dla psa chwilę od Gdańska. wątek zamknięty Korzystamy przy dłuższych i krótszych wyjazdach. Piesek zawsze wybiegany i...
~Hades
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

Świetne miejsce dla psiego przyjaciela wątek zamknięty Hotel godny polecenia wszystkim właścicielom psów, ktorzy chcą być spokojni...
~Rodzinka Luny
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty Nasze psisko spędziło w hoteliku dwa tygodnie - i my, i pies mieliśmy udany...
~Olo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2017

Fachowa i odpowiedzialna opieka wątek zamknięty Moj pies jest stalym klientem hotelu. Dzieki odpowiedzialnej opiece mozemy...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

POLECAM!!!! wątek zamknięty Pierwszy raz oddawaliśmy psa. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pies wesoły,...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Skorzystam ponownie wątek zamknięty Przede wszystkim mój pies był zadbany, wybawiony i nakarmiony. Do tego miał...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 września 2016

Polecam to miejsce wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z opieki w tym hotelu. Moje psy po dość długim tam...
~mołośniczka psów
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2016

Nie POLECAM!!! wątek zamknięty Pani która prowadzi hotelik dla Psów... powiedziała ze zajmie się naszym psem...
~Rodzina z Psem
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

As Hotel w Baninie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z paru dniowego pobytu tam moich piesków. Czyste...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2012

Beata - opinia wątek zamknięty Z hotelu mój pies korzystał juz dwa razy i prawdopodobnie spędzi tu dwa...
~Beata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry