Widok

Ashwagandha

Jak stosujecie dokładnie ta. Rano, wieczorem? Po posiłku, na czczo? Jedna, dwie tabletki dziennie? Jakieś skutki uboczne ktoś miewal?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co wiem to ashwaganda jest na obniżenie kortyzolu, więc lepiej stosować ją przed snem. Dawkowanie jest zależne od wagi danej osoby i od stężenia w tab. Jak się mylę to proszę mnie poprawić ;)

Wejdź sobie na stroną Aura Herbals. Jest tam opisane w jakich przypadkach jest polecana Ashwagandha i jak powinno sie ja dawkować.

Ja biorę około 20 minut przed snem. Brak skutków ubocznych.

A potrafię o wiele lepiej spać i ogólnie czuję sie spokojniejsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Jaki preparat na odchudzanie ? (70 odpowiedzi)

Jaki preparat na odchudzanie polecacie ? Bardzo prosze napisac - dlaczego dany preparat (...

Naprawdę dobry Dom Seniora znacie? (13 odpowiedzi)

Szukam odpowiedniego miejsca a niestety w Gdańsku i okolicach nie znalazłam takiego domu, który...

do góry