Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Filologie na Ateneum wątek zamknięty Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem filologii na Ateneum to szczerze...
adamo92
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Szkoły wyższe wątek zamknięty Polecam Ateneum. Świetna kadra, nowoczesna szkoła, przyjazne otoczenie, zero...
~justa20
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

stypendium wątek zamknięty Witam. Mam problem odnośnie stypendium. Mają tak napisane na stronie wykaz...
~kjhh
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Ateneum czy GWSH??? wątek zamknięty Czy możecie napisać mi swoje opinie na temat dwóch uczelni wyższych w...
~wiosna
10

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2008

ateneum pedagogika z logopedia wątek zamknięty Ide od pazdziernika na ten wlasnie kierunek. Ktos rowniez sie wybiera?
~Vooy
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 września 2013

Dziennikarstwo wątek zamknięty Witam, Czy studiuje / studiowal ktos dziennikarstwo? Jak sie Wam podobalo?...
~Maggers
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2013

Ateneum - ranking - ostatnie miejsce! DLACZEGO? wątek zamknięty w rankingu "rzepy" Ateneum zajęło ostatnie miejsce wśród szkół pwatnych. Moje...
~Klopski
11

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 maja 2010

Nauka o rodzinie ktoś studiuje? wątek zamknięty Hej znajdzie się tu ktoś kto studiuje NOR albo ma zamiar iść?
~Gość M
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

Opinie o szkole wątek zamknięty Czec, jest ktos z was kto uczy się w tej szkole, jak poziom? wykłady ,...
~D.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2013

psychologia rozwoju człowieka wątek zamknięty Witam!:) ma ktoś moze egzamin z psychologii rozwoju człowieka, profesor...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lutego 2013

Filologia HISZPAŃSKA wątek zamknięty ktoś z Was idzie ? :)
~Escada
21

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

Nowy budynek wątek zamknięty Witam chciałam się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w nowym budynku. Wiem ze...
~anka234
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Filologia włoska zaoczna grupa podstawowa wątek zamknięty Hej, kto się wybiera na filologię włoską grupę podstawową i w ten weekend...
~MM
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

filologia włoska wątek zamknięty Czy ktoś planuje wybrać się na ten kierunek do ateneum? A może studiuje tam...
~mz
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

Filologia hiszpanska Ateneum wątek zamknięty czy ktos wybiera sie na Filologie Hiszpanska zaawansowana zaocznie do...
~barcelona
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2012

Edukacja wczesnoszkolna z logopedią-zaoczne wątek zamknięty Hej hej hej. Wybieram się na ten kierunek. Czy ktoś z was może tez?:) POZDR:*
~angelika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2012

Wczesna edukacja z logopedia wątek zamknięty Czy ktos z Was wybiera sie na wczsną eedukację z logopedia w trybie...
~Ania20
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2012

Płatności wątek zamknięty Witam, na stronie uczelni sa podane płatności, ale nie jest to zabardzo dla...
~lol
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

Wczesna edukacja z nauczaniem języka angielskiego wątek zamknięty Jaki jest tam poziom? czy jest kładziony duży nacisk na język angielski?...
~kaja
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

Najlepsza filologia hiszpańska wątek zamknięty Studiowałem filologie na innej trojmiejskiej uczelni i bylo beznadziejnie...
~zax
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
126

postów

34

wątków

do góry