Auchan

Hipermarkety

Rumia, Grunwaldzka 108

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
sprzet RTV i AGD wątek zamknięty Witam kupilem dzis sprzet o lacznej wartosci paru tysiecy, bylbym zadowolonym...
~nieznany
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Promocja Pepsi w KFC wątek zamknięty KFC w Auchan Rumia nie jest przygotowane na promocję PEPSI Zakrętko Branie....
~Klient
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 grudnia 2013

KFC Port Rumia Auchan wątek zamknięty Kupiliśmy w KFC Port Rumia Auchan 3 kebeby. Każdy z nich kosztował 11,90 zł....
~pomorzanin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

REKLAMACJE AUCHAN wątek zamknięty DNIA 11.12.2009R, reklamowałem niesprawną zabawkę ,która miała być prezentem...
~grzegorz,gdańsk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 stycznia 2010

kupiłeś wadliwy towar twoja strata wątek zamknięty kupiłam zabawkę która była nie do końca sprawna więc na drugi dzień...
~23456
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 czerwca 2009

zwrot towru wątek zamknięty zwrot towau praktycznie nie możliwy chyba że z wielką łaską ( paniusie w...
~Anna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 grudnia 2008

uwaga na reklamacje wątek zamknięty kupiłem synowi gre komputerowa,,po próbie zainstalowania w domu okazalo sie...
~a
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 października 2008

Opinia wątek zamknięty Bardzo mi się podoba Centrum w Rumii, zdecydowanie bardziej niż ten sam w...
~LB
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 września 2008

OK wątek zamknięty Mi sie podoba. Kilka sklepów ale za to konkretnych i bardzo dobrych. No i...
~Emila
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 czerwca 2008

mile zaskoczona wątek zamknięty wczoraj tj. w niedziele byłam w auchan rumia nawet nie zamierzałam wejść na...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

10

wątków

do góry