Widok

Audi A4 1.8 2004r - a praca dodatkowa na przewozie osób albo TAXI

Witam mam do was pytanie, czy mając samochód marki . AUDI A4 rok 2004 !!! jestem w stanie podjąć pracę dorywczą ,( weekendową lub w tygodniu ) w jakieś firmie TAXI lub UBER itp przewozy osób ... ?? chciałbym sobie dorobić z 1000zł - 1500zł w msc jednak nie mam pojęcia czy z prawie 15letnim autem jestem w stanie znaleźć dodatkowe zajęcie ... z drugiej strony czasami jak patrzę na te graty jeżdżące jako TAXi sam zastanawiam się o co tu chodzi ?? ... proszę zorientowane osoby o odpowiedz ... pozdro for all :) :) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak na tz berecie - czyli prywatnie - to czekasz na klienta. Jak w korporacji, to musisz dopytywać się czy cię przyjmą. Lepsze na pewno odmówią. Zostają te najtańsze. Opłata miesięcznia od 350+zł plus koszty działalności - zus, księgowość ewentualną lub kartę podatkową, plus koszty taksometru i kasy ok 2800zł, plus koszty licencji ok 200-300zł, badań lekarskich, psychotestów ok. 350zł i badań technicznych samochodu ok 50zł. Plus spadek wartości auta i szybsze zużycie 15latka...

Skalkuluj sobie czy ci się to opłaca i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Uberach i tych innych pseudotaxi nikt się jeszcze nie dorobił, idź wozić pizze wieczorami i w weekendy a nie wymyślasz pierdoły które były na tym forum obrabiane setki razy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Opinia ortomax praca (3 odpowiedzi)

Czy ktoś może się wypowiedzieć jak w tej chwili wygląda atmosfera w pracy i warunki, szczególnie...

czy 6 tysięcy netto to dużo czy mało w Trójmieście - zarobki (33 odpowiedzi)

Jak w temacie. Cieszyć się czy szukać czegoś innego?

Trudno znaleźć pracę po 50-tce? (54 odpowiedzi)

Uważacie, że w Trójmieście trudno jest znaleźć pracę osobie po 50-tce? Czy spotkaliście się z...

do góry