Aura

Fryzjerzy Barber

Gdańsk, Toruńska 15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patrycja Dworaczek - opinia wątek zamknięty Super fryzjerzy naprawdę serdecznie polecam jestem bardzo zadowolona z usług...
~Patrycja Dworaczek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 czerwca 2020

Z uśmiechem i dokładnie wątek zamknięty Po latach eksperymentów na głowie szukałam miejsca, gdzie mogłabym przyjść co...
~KL
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

farbowanie długich włosów wątek zamknięty Wybralam się bo mieszkam blisko, moja dotychczasowa fryzjerka z innego salonu...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Polecam. wątek zamknięty Jak w nagłówku, jako mężczyzna nie mam zbyt wielkich oczekiwań co do usług...
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Pani Beata jest wspaniala fryzjerka wątek zamknięty Bylam w salonie Aura po kolor i odzywke. Pani Beata doradzila mi i...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Polecam wątek zamknięty To jest naprawde świetne miejsce. Zaryzykowałam i wybrałam się na swoją...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Mega zadowolona wątek zamknięty Trafiłam do salonu Aura poszukując fryzjera, który podejmie się zrobić...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 maja 2016

Nigdy nie ufaj nie znanemu fryzjerowi. wątek zamknięty Bardzo nisko oceniam ten salon Aura .Byłam tam na farbowaniu włosów.Sama...
~Irena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

Super miejsce wątek zamknięty Bardzo fachowo. W końcu uzyskałam wymarzony kolor włosów. Miła fryzjerka...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry