Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hubi - opinia wątek zamknięty Jeżdżę wyłącznie do tego warsztatu, ponieważ moim zdaniem są najbardziej...
~Hubi
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Kaja - opinia wątek zamknięty Konserwacja podwozia - profeska!! Cieszę się, że wybrałem właśnie ten...
~Kaja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

~Peugeot
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 grudnia 2018

Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z warsztatu Auto Master. Moim zdaniem, na podstawie...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Najlepszy warsztat wątek zamknięty Z usług warsztatu korzystamy od kilku lat. Bardzo pomocni pracownicy -...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Usługi Auto Master wątek zamknięty Korzystam z usług warsztatu od kilkunastu lat, nigdy mnie nie zawiedli zawsze...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 listopada 2017

Wymiana oleju wątek zamknięty Byłem w automasterze na wymianie oleju oraz filtrów w moim samochodzie - Pan...
~Marcin Wąsik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Polecam. wątek zamknięty Dla mnie jest to warsztat godny polecenia. Uważam, ze świetnie radzi sobie z...
~Kazik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

nie polecam wątek zamknięty Robiłam tam przegląd techniczny i nie polecam! Mimo naprawy auta ( nie u...
~magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Przeapalili mi zarowki podczas przegladu wątek zamknięty Przepalili mi żarówki podczas przegladu rejestracyjnego, nie chcieli usunąć...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Awaria czujnika hamulców wątek zamknięty Pojechałem ze świecącą kontrolką czujnika wykrywającego błędy w układzie...
~Kierowca Auta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2017

Nie polecam nikomu! wątek zamknięty Kupiłam samochód od kolegi,który zlecił przegląd samochodu jak i silnika...
~była klientka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

POLECAM! wątek zamknięty Konkret warsztat samochodowy! Jako ich stały klient dokładnie wiem, jaką...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Ja polecam! wątek zamknięty Niejednokrotnie pokazali swój profesjonalizm. Jednak ostatnio miałem problem...
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Polecam ! wątek zamknięty Byłam jak na razie 3 razy i uważam, że warsztat godny polecenia! Obsługa...
~mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

3 raz sie zawiodłam wątek zamknięty 3 razy oddałam auto AR GT do mastersa: 1 wizyta - czujniki cofania -...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

Świetne podejście do klienta, szybkość i jakość obsługi wątek zamknięty Mieszkając w Rumi przez 7 lat korzystałem z usług Auto-Master i serwisowałem...
~Marcin F.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

"zwykła wymiana opon" wątek zamknięty Byłam umówiona na wymianę opon samochód zostawiałam po 11.00, gdyż usługa...
~Magdalena Kurowska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Kuken - opinia wątek zamknięty He he, Banda naciagaczy. Warsztat Auto-Master, pojechałem wymienić klocki w...
~Kuken
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam pomoc drogową, którą zapewnia warsztat. Zjawili się...
~D@wid
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

54

wątków

do góry