Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam! wątek zamknięty Usługodawca nieprawidłowo zdiagnozował uszkodzenie pojazdu. Dodatkowo wiedząc...
~Dominik Demetraki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Opony kupno wątek zamknięty Nie polecam.. opony z 2009 roku, kto sprzedaje opony, które leżały 7 lat ??...
~Maluch
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam. zostałam obsłużona ekspresowo bo w 8 minut. Panowie...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

nie polecam wątek zamknięty nie polecam tego warsztatu.nie miła obsługa i lekceważenie klienta.cena nie...
~natalia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

ten warsztat to jakaś pomyłka wątek zamknięty Negatywne opinie jak najbardziej obiektywne . Kombinatorzy i tyle .Brak...
~Jarek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

Serdecznie polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim. Korzystam już od 3 lat z usług Autodromu....
~SOPOT
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

Miły i rzetelny Pan Kierownik wątek zamknięty Polecam kontakt z Panem Kierownikiem. Konkretny i rzeczowy człowiek.
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

Polecam wątek zamknięty Mam łącznie 3 pojazdy. Od kilku lat jeżdżę do autodromu i zawsze byłem...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA!! wątek zamknięty Rekomenduje wszystkim posiadaczom pojazdów by omijać ten zakład szerokim...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

Sopocki - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam! Sprawdzili w moim aucie zawieszenie i stwierdzili do...
~Sopocki
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2013

OMIJAĆ wątek zamknięty USŁUGA DOTYCZYŁA WYMIANY KÓŁ I ODDANIA NA PRZECHOWYWANIE WŁĄSNYCH NA OKRES...
~Marko
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Profesjonalnie wątek zamknięty Bardzo profesjonalny zaklad. Polecam kazdemu kto planuje w najblizszym czasie...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Fachowcy??? wątek zamknięty Bezpośrednio po skorzystaniu z usługi wymiany opon na zimowe byłam całkiem...
~Izabela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

wymiana kół wątek zamknięty Po raz pierwszy i zapewne ostatni skorzystałam z usług tego zakładu. W...
~Celina
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2012

Szybko, fachowo, profesjonalnie wątek zamknięty Gdybym ulegała złośliwym opiniom, nie pojechałabym do tego zakładu. Jednak...
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 stycznia 2011

Paulina - opinia wątek zamknięty Szczególnie polecam, jeżeli chcesz, aby: - w twoim aucie grzebali...
~Paulina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2010

Jak za PRL wątek zamknięty Witam jeżeli chcesz się przenieść w czasie - warto podjechać - jeżeli ni ma...
~Baki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

17

wątków

do góry