Widok

Autopilot (18 grudnia 2009), ost. aktualizacja: 17:59

Autopilot Na drogach Trójmiasta Temat dostępny też na forum:
Uwaga na bardzo niskie temperatury

Powoli kończymy dzisiejsze patrole drogowe. Warunki - mówiąc krótko są stabilne. Jezdnie w Trójmieście w większości czarne albo pokryte cienką warstwą pośniegowego błota. Są oczywiście wyjątki. Pogórze Górne, Dębogórze, Rumia - tam szklanka. \"Drogowcy o nas zapomnieli\" - żalą się kierowcy autobusów.
Pośniegowe błoto zalega także na gdyńskim odcinku obwodnicy - bo tam niedawno padało, ale generalne po trasie jedzie się płynnie.
Przyzwoite warunki jazdy są też na pozostałych trasach na Pomorzu. Jak mówią synoptycy - do północy może jeszcze popruszyć. W nocy mogą się jednak pojawić zamiecie śnieżne, które będą nanosić śnieg na jezdnię. W weekend bez większych opadów, ale w nocy z soboty na niedzielę temperatura spadnie poniżej - 20 stopni celsjusza.

Sebastian Kwiatkowski, Radio Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Noga z gazu (godz. 6:59)

Dziś na dotarcie do pracy trzeba zarezerwować dużo więcej czasu. Przede wszystkim na wykopanie samochodu z zaspy ale i na przejazd. Średnia prędkość samochodów na obwodnicy to 50-60 kilometrów na godzinę, ale to się zmienia i to na korsze. Pan Rafał donosi, że już napotkać można tiry które mają kłopoty z podjechaniem pod wzniesienia i jeśli na taki zator trafimy, pojedziemy jeszcze wolniej. Być może to właśnie jest przyczyną korka na obwodnicy od Demptowa przed którym ostrzega pan Krzysztof. Trasa z Chwaszczyna do Gdyni przejezdna - informuje pan Miron, za to na Karwinach korek. Jadąc z gdyńskiegoObłuża do Wrzeszcza pierwszy czarny odcinek asfaltu zobaczyłem na Potokowej w Gdańsku. Na jezdniach bardzo bardzo ślisko, więc noga z gazu!

Tomasz Nalikowski, Radio Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na korsze ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzisiaj o 5.30 miałem "niewątpliwą przyjemność" przecierać szlak z Gdyni do Gdańska. Jedna piaskarka na drodze...
Troche lepiej na odcinku sopockim, ale generalnie dramat. Całe szczęście że ruch o tej porze jest niewielki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj to był dramat...

Trasa Gdańsk - Gdynia w 2 godziny nowy rekord (~godzina 20:), dzisiaj dopiero się zacznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dlatego ja nauczony doświadczeniem ubiegłego roku

dziś skorzystałem z skm :), mój ubiegłoroczny rekord to 3 godziny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i to jest słuszna koncepcja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cieniasy

Wczoraj z Wejherowa do Gdańska na letnich oponach w 2 godziny. I to przez korki, bo byłbym szybciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratuluje Idiotyzmu

To moze nie wyjezdzaj?!Bo komus krzywde zrobisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Estakada Kwiatkowskiego

czy estakada w odcinku od S6 do Morskiej jest podgrzewana?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawe jak wygląda droga 7 z Gdańska do Elbląga?

czy są korki i problemy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czym jest zmiana na korsze? ;-)

Panie Tomaszu czym jest "korsze"? Moze cos z "koszernego"?;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
korek na obwodnicy, za oliwa w kierunku gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Na obwodnicy slisko i jedziemy powoli (godz. 7:29)

Drogi białe i śliskie, na obwodnicy coraz gorzej. Przede wszystkim przez ciężarówki które mają kłopoty z podjazdem pod wzniesienia. W efekcie na trasie mamy poważne zatory. Jak donosi pan Tomasz na zjeździe przy Auchon jadąc od strony Pruszcza natkniemy się na rozbite auta. Samej obwodnicy co prawda nie blokują, ale lepiej w tym rejonie uważać.
Kłopoty mieliśmy też na Jana z Kolna w Gdańsku. Jak na pasie w stronę Nowego Portu stała ciężarówka na światłach awaryjnych i był przejazd wahadłowy - ale jak zapewnia pan Henryk pojazd już zniknął z trasy i droga jest przejezdna.

Tomasz Nalikowski, Radio Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po tym, co zobaczyłem dziś rano na drogach, zwątpiłem w jakąkolwiek jazde do pracy ,zawróciłem i wróciłem do domu . Lepiej wziąć jeden dzien urlopu i nie myśleć o tym czy wróce i jak wróce. Taki mały luksus w ciepłym domu i ze sprawnym autem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moj dzisiejszy dojazd do pracy :
Pruszcz Gdański wychodzę z domu o 6.25, 6.38 przyjeżdża pociąg do Gdyni ( spóźniony o 5 minut). Godz 7.12 jestem w Gdyni. Godz. 7.19 przyjeżdża skm, o godz. 7.23 wysiadam z skm, idę do pracy, godzina 7.28 jestem w pracy :) ( zaczynam pracę o 7.30 he he)

Normalnie keidy nie ma zimy : godzina 6.20 wychodzę z domu, wsiadam do auta, wyjeżdżam spod domu, stoję w korku ok 20 minut w Pruszczu, około 6.50 wjeżdżam na obwodnicę w Starszynie. Godzina 7.15 zjeżdżam z obwodnicy w Estakadę Kwiatkowskiego. Stoję w korku na ul. Wiśniewskiego ok 10 minut. 7.30 podjeżdżam pod biuro.

Wniosek jest prosty. Auto sobie stoi i nieprędko go ruszę heheh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"bo ja proszę pana, mam bardzo dobre połączenie"

Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie.Wstaję rano,
za piętnaście trzecia. Latem to już widno.Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem,śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę.
-No ubierasz się pan
-W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
-Aaaa...fakt.
-Do PKS mam pięć kilometry.O czwartej za piętnaście jest PKS.
-I zdanżasz Pan?
-Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Obwodnica zapchana, podomnie Morska i Spacerowa (godz. 7:59)

Coraz większe kłopoty na obwodnicy. Jadąc w stronę Chyloni utkniemy przed zjazdem na Karwiny. Jak informuje pan Maciej mamy tam 2 tiry ustawione w poprzek jezdni które nie mogą podjechać pod górę. Przy wyjeździe w Chylonii mieliśmy natomiast stłuczkę - tam trzeba uważać. Zjazd z Gdańska Osowy kompletnie zablokowany. Korek mamy od Kielnieńskiej - informuje pani Gosia która jadąc w autobusie od dwudziestu minut nie ruszyła się z miejsca. Słowackiego i Spacerowa w dół również solidnie zapchane.
Wyjazd z Karwin w stronę Gdyni to mordęga. 5-10 kilometrów na godzinę to maksymalna prędkość - donosi pani Klaudia. Pani Ewa dodaje, że zdarzają się również dłuższe, nawet 15-minutowe postoje. Sopocka niestety nie jest alternatywą dla Wielkopolskiej. Pan Adam radzi unikać tej trasy bo utkniemy zaraz za zjazdem. Dobre wieści mamy natomiast z drogi Gdynia- Żukowo - jak informują kierowcy jest ona przejezdna. Za to w Wejherowie można natrafić na miejsca kompletnie zawalone śniegiem które pługa i piaskarki nie widziały. Z Redy do Gdyni pojedziemy wolno ale bez większych kłopotów - donosi pan Andrzej. Za to od Chyloni korek, Morska solidnie zapchana.

Tomasz Nalikowski, Radio Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynia

Niestety w Gdyni dwukrotnie więcej sniegu i ciągle sypie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda..

W Gdyni jest o wiele więcej śniegu aniżeli w Gdańsku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Coraz gorzej na Obwodnicy (godz. 8:29)

Coraz gorzej na obwodnicy. Jadąc w stronę Gdyni utkiemy w korku przed Osową - informuje pan Kamil. Dalej niestety nie lepiej. Korek przed zjazdem na Karwiny, z kolei przed Chwarznem samochód próbując wyprzedzac trzecim pasem utknął w śniegu - tam mamy przejazd tylko jednym pasem. Tu apel do kierowców - nie zatrzymujmy się by oglądać takie sytuacje bo jeszcze bardziej utrudniamy i tak niełatwy dziś przejazd.
W Gdyni na Wiśniewskiego do centrum jest nieźle - donosi pani Gosia. Na Karwinach jedzie się tragicznie. Wielkopolska kompletnie zapchana, pani Magda melduje, że pędzi z oszałamiającą prędkością 3 metrów na minutę. Za to podobno lepiej jest na Sopockiej. Korkuje się też Morska, pan Andrzej spod domu towarowego na Chyloni do estakady jechał 20 minut.
W Gdańsku Spacerową jedziemy bardzo powoli, jeśli wogóle jedziemy. Ostatnia informacja od kierowców to 20 minut zmarnowane na pokonanie 50-ciu metrów. Stoimy też na Słowackiego w dół od ronda. Jak donosi pan Henryk wielu kierowcom brakuje wyobraźni i wyjeżdżają na letnich oponach - na drodze to niestety bardzo wyraźnie widać.
Z Wejherowa do Rębiechowa przez Szemud i Kielno jedzie się za to nieźle, nawet pięćdziesiątką.
Pani Iwona która z Osowej jedzie w Stronę spacerowej apeluje do kierowców, by jeśli mamy miejsce w samochodzie z przystanków zabierać zmarzniętych ludzi czekających na autobusy. Dziś taka pomoc na pewno się przyda.

Tomasz Nalikowski, Radio Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Osowa zapchana, na obwodnicy lepiej (godz. 8:59)

Na Karwinach w Gdyni wciąż korek. Wielkopolska zapchana. Korek mamy też na Morskiej. Pan Paweł który jedzie kolejką informuje, że choć SKM-ka jedzie wolniej niż zwykle to i tak dużo, dużo szybciej niż samochody które widać z okna. Na obwodnicy niestety wciąż musimy liczyć się z utrudnieniami - Tiry w wielu miejscach mają kłopoty z podjazdem pod wzniesienia i blokują ruch. Obecnie nie jest jednak najgorzej a ruch stosunkowo niewielki. Trasa Szemud Chwaszczyno częściowo odśnieżona choć nie posypana piaskiem. Jedzie się jednak całkiem nieźle - donosi pani Kasia.
Pni Alicja z kolei melduje że po godzinie i 40 minutach dojechała z Chwaszczyna do Spacerowej - Osowa zapchana niestety kompletnie. Za to na Spacerowej jak na dzisiejsze warunki całkiem nieźle - da się przekroczyć trzydziestkę.
Na koniec jeszcze apel - jeśli możemy i mamy miejsce w samochodzie zabierajmy ludzi z przystanków. I powtórzę - jeśli do tej pory nie zmieniliśmy opon na zimowe dla własnego i innych bezpieczeństwa zostawmy auto pod domem.

Tomasz Nalikowski, Radio Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tiry

jak zwykle tiry blokuja obwodnice,
Dwa dni temu tir wyprzedził mnie na obwodnicy, na wzniesieniu. Szkoda, że policja łapie kierowców za drobne przewinienia a nie potrafi zrobić porządku z tirami. Jak pada śnieg to tiry powinny mieć zakaz wjazdu na obwodnicę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj w nocy ktoś w policji w końcu pomyślał i od Chyloni do Karwin nie wpuszczali TIRów na obwodnicę. Szkoda, że tak samo nie było rano. I TIRy znów ją blokowały.
Może czas zainwestować parę złotych w znaki wyświetlające zakaz ruchu samochodów ciężarowych w takich warunkach drogowych na wybranych trudnych odcinkach??
Kilku kierowców TIR poczeka trochę, ale wiele tysięcy osobówek przejedzie, bo tak jak teraz stoimy wszyscy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Np. na Orunii nie było tirów i auta osobowe wlekły się 10-15 km/h. Było to jeszcze przed 7. Zatem nie zwalajmy winy na ciężarowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przynajmniej się wlekły. Na obwodnicy TIRy stają w poprzek i już nikt się nawet nie powlecze. Tam są podjazdy na których takie pojazdy sobie nie radzą.
A nieprzystosowani kierowcy osobówek to już druga sprawa. Jak ktoś nie inwestuje w opony zimowe to niech w takie dni sobie odpuści jazdę i wybierze komunikację. Dotyczy to również tych z brakiem umiejętności jazdy na śniegu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ty amigo

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty zainwestować to możesz w marchewkę,3 węgielki i rondelek

do tego ulep 3 śniegowe kule i postaw bałwana będziesz miał swój pomnik dopóki mróz trzyma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciężarówki mają problemy z podjazdem, bo barany w osobówkach wloką się jak krowy. Jak jest sucho to osobówki latają ile wlezie, popada trochę śniegu i zaraz robi się robienie w pory bo jest "strasznie" ślisko. Jak nie potrafi jeden z drugim jeździć w takich warunkach, to niech przesiądzie się na komunikację miejską i nie robi korków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tiry muszą rozpędzić się w taką pogodę przed wzniesieniem. W przeciwnym razie nie podjadą i zablokują drogę. Trochę więc zrozumienia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tiry

To nie one powodują utrudnienia a ci którzy nie wiedzą że mogą szybszego i bardziej do świadczonego przepuścić.
Na wzniesieniu cię wyprzedził to chyba jechałeś 20 na godzinę a jak on ma zapakowany a ty go zablokujesz to w tedy dopiero on ma problem więc jeśli nie potrafimy jeździć to dajmy sobie spokój z wyjeżdżaniem bo tylko i wyłącznie robimy zagrożenie a nie pomagamy.
A jeśli chodzi o obwodnicę to nie tiry są winne tylko służby które nie dbają o nawierzchnie a jeśli gościu nie pracujesz albo pracujesz za biurkiem to wsiądź i pojedz w jeden kurs tirem i zobaczysz czy tak wesoło jest jeździć jak nie przystosowani jadą drogą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super kierowca nn

Proponuje nn byś przesiadł się na rower jak tak szybko jeździsz że tiry na wzniesieniu wyprzedzają ciebie. Już wiem teraz przez kogo są zatory na obwodnicy. Proponuje leśne dróżki tam nikt ciebie nie wyprzedzi nawet na wzniesieniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Dobre warunki jazdy (godz. 14:59)

Mówiąc krótko, jest lepiej niż rano, i o niebo lepiej niż wczoraj wieczorem. Warunki jazdy w Trójmieście i całym Pomorzu się ustabilizowały.
Na głównych arteriach ruch jest całkiem płynny i co ważne widać czarną nawierzchnię. Przede wszystkim w Gdańsku. W Gdyni, jak mówi Pan Zbyszek - na jezdni jest błoto pośniegowe.
Największy ścisk na Alei Zwycięstwa i Władysława IV. Estakada bez korków. Jedyną ulicą z mokrą nawierzchnią jest ulica Janka Wiśniewskiego.
Jeśli chodzi o Obwodnicę Trójmiasta, to kłopotów z przejazdem nie ma. Na trasach krajowych tylko miejscami błoto pośniegowe i można spokojnie jechać.

Polecam nasz numer w każdej drogowej sprawie 603 06 06 06

Sebastian Kwiatkowski, Radio Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wymiana akumulatora u klienta

Nie masz chęci wychodzić z domu, nie masz chęci jeździć i szukać akumulatora - ZADZWOŃ !!!

Nasz pracownik pomoże Ci dobrać akumulator. Przywiezie na wyznaczone przez Ciebie miejsce i abyś nie musiał się trudzić - ZAMONTUJE GO !!!!
Nie masz chęci wychodzić z domu, nie masz chęci jeździć i szukać akumulatora - ZADZWOŃ !!!

Nasz pracownik pomoże Ci dobrać akumulator. Przywiezie na wyznaczone przez Ciebie miejsce i abyś nie musiał się trudzić - ZAMONTUJE GO !!!!

PŁACISZ TYLKO ZA DOJAZD NASZEGO SERWISU

reszta jest bezpłatna


0-513-04-04-77
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WON !

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Coraz większe korki (godz. 15:29)

Stan jezdni na szczęście się nie pogarsza, co innego jeśli chodzi o natężenie ruchu. W centrum Gdańska w prawdzie w normie, ale już Wrzeszcz stoi - mówią kierowcy. Pozatykane są też dojazdówki w tym Aleja Hallera.
W Sopocie cała Niepodległości w stronę Gdyni - w korku - mówią kierowcy Sopot Taxi. W Gdyni - na razie najgorzej w rejonie rozkopanego Węzła Wzgórze. Spore korki pojawiają się na estakadzie. Od strony centrum na Wiśniewskiego czekamy od Energetyków. Na górze ścisk już od bazy kontenerowej. Pan Zenon ostrzega też przed dwoma TIRami, które blokują pobocze obwodnicy w stronę Gdańska na wysokości Karwin. Ciężarówki widać się zepsuły, bo na jezdni ślisko nie jest...

Sebastian Kwiatkowski, Radio Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Biaława obwodnica w Gdyni (godz. 15:59)

Powoli zapełnia się nasza smsowa skrzynka. Informacje od Państwa płyną z całego Trójmiasta.
Wrzeszcz zatkany jest od Conradinum w górę. Na Spacerowej jedziemy z prędkością 15 km/h.
Sopot w stronę Gdańska wolno ale przyzwoicie - pisze Pan Jacek.
Drobne kłopoty są na obwodnicy w stronę Gdyni. Tuż za Matarnią na poboczu stoi zepsuty samochód. Choć pojazd nie blokuje ruchu - w tym miejscu wszyscy zwalniają, włączają awaryjne...no i tworzą się niewielkie korki. Jak mówi Pani Agata - na gdyńskim odcinku warunki jazdy są znacznie gorsze niż w Gdańsku. Tam jezdnia jest biaława no i wszyscy jadą 70-tką.
Jeśli chodzi o trasy - najgorzej jest na 55-ce w rejonie Kwidzyna - tam pada śnieg i jezdnia jest biała.
Na pozostałych drogach krajowych - nawierzchnia czarna, miejscami z błotem pośniegowym.

Sebastian Kwiatkowski, Radio Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Gorsze warunki na obwodnicy (godz. 16:29)

Pogarszają się warunki jazdy na Obowodnicy Trójmiasta w rejonie Gdyni. Jak mówią Państwo, tam ze względu na lekko zaśnieżoną jezdnię jedzie się 50-tką. Na Gdańskim odcinku ruch przebiega bez kłopotów. Niewielkie zwężenie jest tylko za Matarnią w stronę Gdyni. Tam na poboczu stoi zepsuty samochód dostawczy.

Na głównych arteriach Trójmiasta ruch już bardzo duży. Zatkany jest przejazd przez Wrzeszcz w obu kierunkach. Przez Sopot w stronę Gdyni także jedziemy w tempie żółwia.
W Gdyni - korki mamy w tradycyjnych miejscach - odpuścił już Węzeł Wzgórze. Gęsciej jest na Janka Wiśniewskiego i estakadzie. W obu tych miejscach stracimy po 10 minut.
Od pomnika do centrum także korek - tam zepsuty trolejbus blokuje trochę przejazd.

Sebastian Kwiatkowski, Radio Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Zatkana Morska w Gdyni (godz. 16:59)

Tego najstarsi górale nie widzieli - mówi Pan Henryk. Mówi o sytuacji we Wrzeszczu. Ta część miasta jest kompletnie zatkana ze wszystkich stron. Wajdeloty, Grażyny, Plac Wybickiego - wszystko stoi. Jedynym wytłumaczeniem mogą być zbliżające się Święta.
Duże problemy są w Gdyni na Morskiej. Na wysokości Chylońskiej w stronę centrum ruch blokuje TIR na awaryjnych - mówi Pan Zbyszek. Kierowca sobie poszedł a korki ciągną się już od obwodnicy. Sparaliżowana jest też sama Chylońska.

Sebastian Kwiatkowski, Radio Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Wrzeszcz kompletnie zatkany (godz. 17:29)

Numerem jeden na naszej mapie korków stał się Wrzeszcz. Tu jak się okazuje wszyscy przyjeżdżają na zakupy. Duże korki są na głownych arteriach z obu stron. Dojazdówki i małe boczne uliczki też są zatkane - jak rzadko kiedy - mówią kierowcy.
Sopot oczywiście zatkany - przede wszystkim w stronę Gdyni. W Gdyni jak mówią policjanci nie ma już problemów na Morskiej przy Chylońskiej. Tam przejazd blokował TIR. Ścisk jeszcze na estakadzie. Jeśli chodzi o obwodnicę, to jedzie się płynnie, choć jezdnia jest biała.

Sebastian Kwiatkowski, Radio Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Uwaga na bardzo niskie temperatury (godz. 17:59)

Powoli kończymy dzisiejsze patrole drogowe. Warunki - mówiąc krótko są stabilne. Jezdnie w Trójmieście w większości czarne albo pokryte cienką warstwą pośniegowego błota. Są oczywiście wyjątki. Pogórze Górne, Dębogórze, Rumia - tam szklanka. "Drogowcy o nas zapomnieli" - żalą się kierowcy autobusów.
Pośniegowe błoto zalega także na gdyńskim odcinku obwodnicy - bo tam niedawno padało, ale generalne po trasie jedzie się płynnie.
Przyzwoite warunki jazdy są też na pozostałych trasach na Pomorzu. Jak mówią synoptycy - do północy może jeszcze popruszyć. W nocy mogą się jednak pojawić zamiecie śnieżne, które będą nanosić śnieg na jezdnię. W weekend bez większych opadów, ale w nocy z soboty na niedzielę temperatura spadnie poniżej - 20 stopni celsjusza.

Sebastian Kwiatkowski, Radio Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wymiana akumulatora u klienta


Wymiana akumulatora u klienta

Nie masz chęci wychodzić z domu, nie masz chęci jeździć i szukać akumulatora - ZADZWOŃ !!!

Nasz pracownik pomoże Ci dobrać akumulator. Przywiezie na wyznaczone przez Ciebie miejsce i abyś nie musiał się trudzić - ZAMONTUJE GO !!!!
Nie masz chęci wychodzić z domu, nie masz chęci jeździć i szukać akumulatora - ZADZWOŃ !!!

Nasz pracownik pomoże Ci dobrać akumulator. Przywiezie na wyznaczone przez Ciebie miejsce i abyś nie musiał się trudzić - ZAMONTUJE GO !!!!

PŁACISZ TYLKO ZA DOJAZD NASZEGO SERWISU

reszta jest bezpłatna


0-513-04-04-77
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akumulator też jest za darmo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ale pełne sprawdzenie i wymiana jest za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zażartowałem sobie :-), ile kosztuje ta usługa serwisowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

do góry