Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bramkarze!!! wątek zamknięty Ja wiem, że ochroniarz powinien być silny, stanowczy i zapewniać ochronę, ale...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

bramkarze wątek zamknięty Wszystko ok ale bramkarze to porazka. Bylam swiadkiem, jak moj maz sie...
~andzia
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

superówaaaaaaaaaa jaki klimat jaki wystrój!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Wspaniały Klub,Fantastyczna Atmosfera,,,polecam środy KARAOKE,,,,SUPER...
~jarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

Dyskriminacja wątek zamknięty Mój kolega został bezpodstawnie wyrzucony - za spodnie z kamuflażem...
~Sami
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

absolutnie nie polecam wątek zamknięty Byliśmy w tym klubie 13.04.2013. Warunki takie, jak w saunie - gorąco, duszno...
~Monika
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2013

Polecam salę VIP wątek zamknięty W klubie tym zorganizowałem imprezę urodzinową i wyszła bardzo dobrze....
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2013

Zeszli na baaardzo niski poziom wątek zamknięty Właściciele niestety od początku działalności klubu nic w niego nie...
~Mr D
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

totalna krewa !!! wątek zamknięty CIESZYŁEM SIE NA WIEŚĆ OBLEWANIA OSTATNICH DNI KAWALERSKIEGO ŻYCIA MOJEGO...
~SKONSTERNOWANY
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 czerwca 2012

Nie polecam!!! wątek zamknięty Niestety zawiodłam się na klubie po jego zmianach. Bardzo dużo ludzi których...
~Klubowicz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 stycznia 2012

Impreza wątek zamknięty ROBILIŚMY KAWALERSKI NA SALI V.I.P., MEGA IMPREZA, TANI ALKOHOL, MIMO DUŻEJ...
~Gianni
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 października 2011

spoko wątek zamknięty bylem w zeszla sobote i bylo spoko, flaszka za 5 dyszek nie jest zla cena,...
~Rudy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 października 2011

Artur - opinia wątek zamknięty GENIALNY KLUB!!!! KOCHAM BARMANKI!!!!! WÓDA ZA 5 ZETA!!!!!! MIŁA BRAMKA!!!!...
~Artur
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 października 2011

Przem - opinia wątek zamknięty kiedys bywalem w autsajderze kilka razy w tygodniu, teraz rzadziej, ale...
~Przem
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 października 2011

Świetny klub studencki wątek zamknięty Już od dawna chodzę do Autsajdera, lecz w tym roku widzę zmiany na lepsze......
~Cin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 października 2011

radosław - opinia wątek zamknięty W klubie panuje mega fajny klimat, dobra muzyka do potanczenia. Ceny w...
~radosław
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2011

polecam serdecznie!! wątek zamknięty dobra obsługa świetni dj'e przystępne ceny niczego więcej studentom nie...
~ElCzarko
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2011

Super! wątek zamknięty Zawsze na tak :) Super obsługa, przystępne ceny, mili panowie ochroniarze noi...
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 października 2011

Zawsze :) wątek zamknięty Ja tam w Autsajderze zawsze bawię się wyśmienicie... Nic dodać, nic ująć :)
~Paula
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

super imprezownia :) wątek zamknięty zawsze super imprezy- do białego rana :)
~Polalala
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

Autsajder wymiata!! wątek zamknięty Super miejsce, drinki, obsługa i cenyyy!!!!! sobotnie imprezy szczególnie...
~nina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
85

postów

69

wątków

do góry