Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia wątek zamknięty Szukalem dlugo warsztatu do mojej Hondy.i ciesze sie za wreszcie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, profesjonalnie, rzetelnie i w przystępnych cenach, można...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2021

JJ Łakis - opinia wątek zamknięty Jak przyjechałem raz, tak wracam. Duży zakres usług, profesjonalna robota,...
~JJ Łakis
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

On - opinia wątek zamknięty Ogólnie nie Polecam.(...) Cena za usługe miała być inna a co do czego w dniu...
~On
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 stycznia 2020

Miło zaskoczony użytkownik Mazdy. wątek zamknięty Znaleźć dziś dobry warsztat i kompetentnych mechaników to nie lada wyzwanie....
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lutego 2018

Super obsługa pełen profesjonalizm wątek zamknięty Do serwisu chłopaków trafiłam przez przypadek...i od tej pory wracam....
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

Serwis wątek zamknięty Od kilku lat moja hondzia jest u nich serwisowana. Systematycznie co 15tys km...
~wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

Usługa kompleksowego czyszczenia auta wątek zamknięty Skorzystałem z grupona na kompleksowe mycie i czyszczenie mojej Kia Sportage...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Podczas drogi na urlop z mężem, po przejechaniu kilkuset kilometrów, 20km...
~Urlopowicze
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Naprawa wątek zamknięty Bardzo dobra i szybka diagnostyka problemu i szybkie jego rozwiazanie...
~KupmiKubek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

M - opinia wątek zamknięty Pranie tapicerki z kruponu, wszystko profesjonalnie i dobrze wykonane. Plamy...
~M
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

Czyszczenie tapicerki - rewelacja! wątek zamknięty W Azja Serwis w ramach kuponów z Grupera miałem pranie tapicerki - 2 przednie...
~Mac
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

Najlepszy warsztat w Trójmieście - SAAB wątek zamknięty Polecam korzystanie z usług tego warsztatu. Przystępne terminy,...
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

POZIĘKOWANIE ZA SPRAWNĄ NAPRAWĘ wątek zamknięty PODJECHAŁEM SWOJĄ HONDĄ BEZ ZAPOWIEDZI Z USTERKĄ INSTALACJI...
~janusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Super! wątek zamknięty Wszystko tak jak być powinno. Fachowa pomoc i porada, mila atmosfera. Panowie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

POLECAM! wątek zamknięty W 100% polecam – bardzo miła i fachowa obsługa – widać lata...
~zbyszek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Polecam w 100% wątek zamknięty Panowie bardzo mi pomogli, miła, fachowa obsługa, przyjechałam bez umawiania...
~dori
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 maja 2014

qwerty - opinia wątek zamknięty Bardzo drogi warsztat. Panowie nie potrafili zdiagnozować błahej usterki....
~qwerty
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry