Widok

B.O.W. Infos Sopot-windykacja/ Czy ktoś wie w jakich godzinach pracuje się w Call center?

Kochani forumowicze czy kroś z Was wie,w jakich godzinach pracuje się w tej firmie w call center?? Drugie pytanie-jak wyglądają tam zarobki??
Bardzo proszę osoby,które wiedzą coś na ten teat o informacje.Przeczytałam mnóstwo o tej firmie na innym forum ale nie ma tych informacji:((( Bardzzo proszę o cene informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie sugeruj się opiniami ludzi na tym forum a przynajmniej przefiltruj je dokładnie. Zapewne większość z nich będzie negatywna, czasem niektórzy piszą tak dla jaj a człowiek się zasugeruje i ma wątpliwości. Poza tym jednemu się podoba innemu nie. Najlepiej iść samemu, przekonać się i ocenić czy warto. Tak czy inaczej powodzenia! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dzięki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na rozmowie jakiś czas temu i od tamtego momentu ogłoszenie pojawiło się kilka razy. Na rozmowie było ok, nawet wydawało mi się, że dobrze mi poszło...jeśli ogłoszenie pojawia się notorycznie to chyba nie z potencjalnymi pracownikami jest coś nie tak.
http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,366976,0,0 - po linku można zauważyć, że pracownicy są stałymi bywalcami forum i bronią opinii o firmie zaciekle jak lwy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogłabyś mi coś nakreslić o zarobkach i systemie godzin pracy,na rozmowie była informacja o tym,please
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i właśnie dokładnie nie pamiętam bo to było ponad miesiąc temu, a po drodze trochę już rozmów było. Od pon do pt od 8 do 16, albo od 9 do 17 i co druga sobota tez chyba była pracująca. Wypłatę stanowiła podstawa(chyba niższa nawet niż najniższa krajowa) plus premia, gdzie prowadzący rozmowę zastrzegł od razu, że nowi pracownicy premii nie dostają. Oczywiście jak w większości firm tu także były realne szanse na podpisanie w późniejszej perspektywie umowy o pracę :P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam dziś na rozmowie. Rozmovva rewelacyjna, warunki pracy bardzo dobre.Mam nadzieję,że zadzwonią:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Teraz tylko tydzień oczekiwania...jak ja to lubię :D Powodzenia, może Tobie się uda :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pracuje tam, praca od 8.00 do 16.00 i raz w tygodniu od 12.00 do 20.00 + jedna sobota w miesiącu na rano. Za godzinę 8,20 brutto plus premia. Premii nie dostajesz tylko za pierwszy miesiąc później już tak. Praca do przyjemnych nie należy- wiadomo rozmowy nie zawsze są miłe i kulturalne ale ogólnie do przeżycia. Umowa na zlecenie- raczej trzeba zapomnieć o umowie o pracę. Są osoby w firmie z ponad 2-3 letnim stażem i tytułem młodszego specjalisty, które cały czas pracują na zlecenie. Moim zdaniem warto spróbować.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
sam sobie koleżko zaprzeczasz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak wygladala rozmowa ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozmowę prowadził bardzo miły pan.na luzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
to już nie lepiej jak ktoś marzy o pracy na telefonie iść do banku na sprzedaż tam zarabiają po kilka tyś zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
praca od 8 do 20, plus obowiązkowo jedna sobota od 8 do 16. zarobki poniżej 9 zł (netto) na godzine
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to ogłoszenie ukazuje się systematycznie od co najmniej 3 lat. ciekawe dlaczego?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo rotacja jest bardzo duża.
1. Osoby odchodzą ponieważ mają dosyć użerania się z ludźmi
2. Nie nadają się na windykatorów i po miesiącu/ trzech żegnają się z firmą
3. Traktują biuro jako odskocznie lub zapchaj dziurę do momentu znalezienia mniej stresującej pracy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
4. Bo zarobki niskie, a premia wirtualna
5. Przełożeni z sodą
6. Atmosfera że siekierę można powiesić

....

długo by wymieniać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ile miesięcznie pracownik dostaje na rękę?
Jest tam,aż tak źle?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
złe opinie o tej firmie dają tylko Ci, którzy się do tej pracy nie nadawali bo nie potrafili się dostosować do warunków panujących w firmie, które nie są takie złe jak poprzednicy opisują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak jest teraz? Jest szansa na umowę o pracę, czy to fikcja? Jakie są zarobki dla asystenta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nic nie wie? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma niestety zamknęła się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

do góry