Widok

BADANIA HORMONOW.GDZIE NAJTANIEJ ??W GDAŃSKU

Szukam informacji gdzie moge zrobic wszystkie badania hormonow?procz invicty w madison??Czy ktos moze wie??Jakies laboratorium przyszpitalne???badanie nasienia???bo raczej invicta ma drogo,samo badanie nasienia 100,pakiet hormonalny ktory oferuja kobiecie to ok 550z!!!!!!!bede wdzieczna,moze ktos podzieli sie ze mna swoja historia nad staraniem sie o dziecko?? :) anka27chelmno@znajomi.pl lub gg 5721369
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Badania hormonalne mozna wykonac w akademi medycznej,ceny maja bardzo dogodne w porownaniu z invicta.A badanie nasienia tylko wykonuje invicta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje za info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podpinam się pod stary wątek, bo nie chce tworzyc nowego.
Mam pytanie odnośnie badania nasienia w Invimed. Czy wyniki można samemu zinterpretowac (tzn czy są tam również podane normy)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najtaniej badania w Akademii medycznej i najpewniejsze wyniki, trezba byc bardzo rano bo masa ludzi a placenie za badania nie zwalnia ze stania w kolejce. Polecam, ja za chyba 10 czy 11 badan typu progesteron prolaktyna, testosteron, globulina wiazaca hormony zaplavilam okolo 250 zl.
W prywatnych labach tyle by mi wyszlo za okolo 4 badania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Akdemii Medycznej nie trzeba czekac w kolejce jesli wczesniej zarejestrujesz sie w internecie na konkretna godzine pobrania krwi - http://www.uck.gda.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Peeling do skóry głowy (6 odpowiedzi)

hej zastanawiam się jaki peeling do skóry głowy możecie polecić

Penis opada w trakcie zbliżenia (29 odpowiedzi)

Od ponad trzech miesięcy jestem w związku. Od niedawna zaczęliśmy uprawiać seks i...pojawił się...

Prezent na dzień kobiet (23 odpowiedzi)

Kochani, potrzebuje podpowiedzi i inspiracji co mogę kupić mojej lubej na dzień kobiet, żeby było...

do góry