Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Boogie - ocena Konkretnie, pod klienta. Opieka długoterminowa i zdrowe życie
~Boogie
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 stycznia 2024

Krystian - opinia wątek zamknięty Byłem tu 4 lata temu (w wieku 29 lat) schudnełm sprawnie 15kg. Myślałem ze...
~Krystian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lipca 2021

jak najbardziej POLECAM ! wątek zamknięty Korzystałam z pomocy Pani dietetyk przez ok. pół roku. W tym czasie schudłam...
~ANNA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2018

Polecam ! wątek zamknięty Fantastyczne przepisy i dobrze dobrana dieta, pozwoliły mi na zrzucenie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

Szczerze polecam Poradnię Dietetyczną Balance wątek zamknięty Bardzo żałuję, że .......... tak długo zwlekałem z decyzją aby wybrać się do...
~Adam Cz.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 listopada 2016

Poradnia "Balance" wątek zamknięty Szczerze polecam Panią Małgorzatę. Jest bardzo kompetentną osobą. Przepisy...
~Roksana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Dieta ułożona przez p. Małgosię jest smaczna, prosta w przygotowaniu i...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Szczerze polecam! wątek zamknięty Zrobiłam sobie prezent na 30 te urodziny, nie dość, że schudłam w ciagu 3,5...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

10 kilo w 2,5 miesiąca (jak dotąd bez efektu jojo:) wątek zamknięty Do Pani Małgorzaty trafiłem za sprawą prezentu urodzinowego ofiarowanego mi...
~Wojtek Godek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Balance wątek zamknięty Dobrze prowadzona dieta przez przesympatyczna osobe. Fantastyczne efekty, w...
~Alka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 czerwca 2015

polecam! wątek zamknięty - 10 kg bez wysiłku:)
~K
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

polecam serdecznie wątek zamknięty Bardzo miło i fachowo przeprowadzona wizyta. Pani Dietetyk z wielkim...
~klara
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

PEŁEN PROFESJONALIZM. wątek zamknięty BARDZO FAJNA I PROFESJONALNA OBSLUGA, PRZEMILY KLIMAT W GABINECIE, LATWY...
~MONIKA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry