Widok

BECZKOWÓZ Z WODĄ I GENERATOR PRĄDU osiedle Fourplex Kosakowo

Kosakowo Temat dostępny też na forum:
Witam serdecznie!!

Dla nowych mieszkańców szczerze polecam zakup beczkowozu na wodę oraz generatora prądu!!!
Drugi etap został oddany,ale jeszcze nie wszyscy mieszkańcy się wprowadzili - o zgrozo!!!! Co to będzie jak się wprowadzą?????!!!! Zaczną prać, gotować, zmywać, kąpać się i będą podlewać ogródki!!! Jestem przerażony !!!! Nie sądziłem,że kiedykolwiek normalne czynności będą mnie przerażać, a jednak... im więcej ludzi na osiedlu, tym mniejsze ciśnienie w kranie (i nie mówię tu u stróżce wody, raczej o kapaniu !!! ) lub całkowity jej brak... Od dwóch dni wydzwaniam do PEKO, gdzie usłyszałem:

- PRZECIEŻ WIEDZIAŁ PAN GDZIE SIĘ WPROWADZA!!
- NOO TERAZ TO I TAK MACIE DOBRZE, JAK BĘDZIE TRZECI ETAP TO JUŻ W OGÓLE WODY MIEĆ NIE BĘDZIECIE
- NO WIE PAN, POMPY SĄ Z LAT 90-TYCH I NIE ZAMIERZAMY ICH WYMIENIAĆ,NO BO ZA CO?

A co do prądu to drodzy Państwo kupcie generator, a kuchenki bierzcie na gaz. Przynajmniej kilka razy w miesiącu jest jego brak, bo non stop są jakieś awarie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
o żesz w mordęęęę...nie strasz:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamiast szczekać jak kundel powinieneś spojrzeć nieco dalej niż na czubek swojego sterczącego noska, bowiem problem nie dotyczy tylko Twojego nowobogackiego osiedla; kilka domów więcej nie zrobi wielkiej różnicy w ogóle problemu jakim się zmagamy. W Suchym Dworze już drugi tydzień cierpimy z powodu niedoborów wody. Gmina zbija kokosy na nowych mieszkańcach, lecz nie inwestuje zbyt wiele w infrastrukturę. Przy zbliżających się wyborach trzeba o to powalczyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Forum dotyczy osiedla Fourplex z tego co się orientuję, więc proponuję te błyskotliwe riposty zachować dla swoich sąsiadów (z całą pewnością nie nowobogackich, bo w Suchym Dworze mieszkacie przecież od kilkunastu pokoleń w domach krytych strzechą).
Mnie osobiście interesuje wyłącznie Fourplex, ewentualnie Twin Park (podejrzewam, że podobnie jak autora postu) i to czy Suchy Dwór, Mosty, Pogórze i inne wioseczki mają wodę, oraz jak bardzo cierpią z tego powodu, mam głęboko w nosie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
kundlu, popieram w 100%, a do @anty-wmo macham wysoko podniesionym ogonem;P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

oprogramowanie sklepu (5 odpowiedzi)

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór platformy ecommerce?...

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

do góry