Widok
Organizowałam wesele w Betlejem i nie mam zastrzeżeń. A nawet powiem więcej cieszę się że wybrałam to miejsce na wesele. Pani Kasia bardzo mi pomogła przy całej organizacji. Chętnie doradziła co i jak zrobić, poleciła tez fajna orkiestrę. Lokal ładny, przestronny i ładnie udekorowany z dużym ogrodem. Jedzenie serwują pierwsza klasa. Smacznie i ładnie podane. Obsługa tez bez zastrzeżeń.
Ja również organizowałam tam wesele. Było super. Pani Kasia miła i serdeczna pomogła mi bardzo przy organizacji imprezy. Jest otwarta na propozycję i chętnie coś doradzi. Bardzo ładnie przygotowali sale bankietową. Serwowali pyszne jedzenie. Obsługa tez bardzo dobra. Polecam ich i na pewno jeszcze coś tam zorganizuję.
Dużo informacji o tej sali znajdziecie na https://www.gdziewesele.pl/domy-weselne/betlejem