Widok

BETLEJEM Lębork

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktoś miał tam wesele, jak jedzonko, obsługa, cała organizacja

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój kolega miał tam ostatnio wesele i spokojnie mogę powiedzieć że jest ok. Super organizacja, wszystko zrealizowane tak jak wcześniej było ustalone. Pyszne żarełko fajna miejscówka. Jak dla mnie w porządku lokal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na wielu salach byłem... ale tyle jedzenia na stołach i tak sprawnej obsługi to nigdzie nie widziałem :-) Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam wesele w Betlejem trzy lata temu. Byliśmy bardzo zadowolenie. Sympatyczni właściciele, chętnie doradzą menu czy tez aranżacje sali. Do tego smaczne jedzenie i nie oszczędzania na ilości. Obsługa tez jest bardzo miła. Generalnie rzecz biorąc wszyscy dobrze się bawili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Betlejem jest naprawdę dobre. Byłam tam na weselu i świetnie się bawiłam. Ładna przestronna sala Jedzenie bardzo smaczne i ładnie podane obsługa fachowa i miła. W tym roku wybieramy się do nich na sylwestra. Koleżanka była tam w zeszłym roku i mówi że było super. Mam nadzieje że w tym roku tez będzie ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W betlejem bardzo mi się podoba. Byłam tam na weselu i na urodzinach brata. Za każdym razem wszystko perfekcyjnie przygotowane. Obsługa bardzo dobra. Rozmawiałam z koleżanką która tez tam organizowała wesele i była bardzo zadowolona. A wiem że ona jest bardzo wymagająca i trudno jej dogodzić dlatego czapki z głów dl całego personelu Betlejem skoro sprostali wymaganiom mojej koleżanki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Betlejem jest ok. Miałam tam wesele i byłam bardzo zadowolona. Teraz będę tam organizować chrzciny. Spokojnie można im zaufać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z Wiollką. Byłam ostatnio na weselu u koleżanki w Betlejem. I bardzo mi się podobało, rozmawiałam z nią na ten temat i mówi ze naprawdę znają się na rzeczy. Właścicielka ma duże doświadczenie w urządzaniu tego typu imprez i jest przygotowana na wiele możliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o Betlejem to spokojnie możesz im zaufać. Moja siostra organizowała tam wesele i była bardzo zadowolona. Dobre jedzenie ładna sala, obsługa pierwsza klasa. Są dobrze zorganizowani i nie ma nerwówki że czegoś zabraknie albo ze dzwonią do ciebie przed ślubem bo coś się im nie zgadza. Wszystko było ustalane w odpowiednim terminie i wszystko było zrobione tak jak było ustalone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam w Betlejem ostatnio na weselu i było bardzo fajnie. Obsługa naprawdę dawała sobie rade, jedzonko bardzo dobre. Przestronna i ładna sala nic dodać nic ująć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój brat organizował tam wesele. I wszystko było wg ustaleń. Jedzenie bardzo dobre i do tego spore porcje. Obsługa na wysokim poziomie i bardzo miła do tego super okolica z pięknym ogrodem. Naprawdę wesel się udało mojemu braciszkowi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
mam nadzieje, że będzie super mam tam wesela 07.10.2006 wesele i chciałabym aby wszystko było super,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mój brat był tam na jakiejs imprezie i podobno bylo super , duzo jedzenia ,smacznie i fajna muzyka:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry