Widok

BŁAGAM O POMOC!!!

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Wskutek pewnych okoliczności zewnętrznych (o których nie chciałabym tu w szczegółach się rozpisywać) zostaliśmy bez sali na wesele!!! Czy jest szansa, że uda nam się jeszcze coś znaleźć na 4 czerwca 2005. na jakieś 70-80 osób? Ratujcie!!! O zmianie terminu nie ma mowy - wszystko inne już załatwione, zaliczki popłacone, już nawet grawerka na obrączkach z datą ślubu jest!
BŁAGAM...JEŚLI KTOŚ O CZYMŚ SŁYSZAŁ ODPOWIEDŹCIE PROSZĘ NA TEN WĄTEK... Może ktoś z was zrezygnował z jakiegoś lokalu akurat na ten dzień? POMOCY!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zeszłą sobotę w Redzie otworzyła się nowa restauracja ,taki dworek staropolski przy drodze do Pucka .Robią imprezy do 80 osób. Pewno maja termin wolny. Namiarów nie znam musisz podjechać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, sprobuj moze w Straszynie w Domu Rekolekcyjnym przy Parafii Sw Jacka (w necie znajdziesz ich strone).Sa tam dobre warunki i cenowo tez. Moja kolezanka miala tam w zeszlym roku wesele na ok 80 osob i byla bardzo zadowolona.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieję, że pomogę. Zadzwoń pod numer telefonu 3039705 może oni pomogą. Chyba ten termin był wolny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj chyba będzie ciężko! na 60 osób, to może jeszcze coś by się znalazło, ale na 80... mimo wszystko-powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
załamana - sprawdż w Villa Pascal w Brzeźnie i np w Srebrnym Młynie :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byl taki temat wesele 11 czerwca tam padlo kilka propozycji lokali , moze cosik znajdziesz ;):) Zycze powodzonka , trzymam kciuki --glowa do gory::)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaj jakis adres mailowy na ktory bedzie ci mozna przeslac dokladne namiary

*** nieczynne *****
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry