Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ja - opinia wątek zamknięty Konkretną, fachowa i miła obsługa. Polecam.
~Ja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 maja 2020

Super Fachowcy wątek zamknięty Polecam każdemu ten serwis. Bardzo miła obsługa, diagności i mechanicy...
~Super Zadowolony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

AMATORKA... wątek zamknięty Amatorka i tyle... Zeby nawet niepotrafic dac odpowiedzi na temat gwarancji...
~MAZDA 6
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2009

beznadziejny serwis bmg wątek zamknięty Witam, oddałem swojego mercedesa do naprawy. Wykazywał spore drgania podczas...
~Rafi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

BEZNADZIEJA wątek zamknięty Cieszę się ze fajnie się u nich kupuje, natomiast naprawa to już zupełnie...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lipca 2012

mistrzostwo świata wątek zamknięty Kupowałem c klasę i to w jaki sposób zostałem obsługiwany zasługuje na...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 listopada 2011

Koszmar wątek zamknięty Nie powiadamiają o zmianach terminów, klienta maja w d...ie, jak zadzwoniłem...
~Jan
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2010

Odradzam! wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam. Byłem u nich na serwisie kilka razy i oba razy coś...
~Michał K
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 września 2009

JEST SUPER wątek zamknięty Polecam wszystkim ten serwis. jest kompetentny, szybki i pomocny. Serwisuje...
~Maciek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 listopada 2008

Nie polecam wątek zamknięty Sytułacja podobna do wcześniejszych. Serwis obiecał, że oddzwoni i gdyby nie...
~przelas
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 września 2008

Porazka wątek zamknięty Zakupiłem dwa auta w BMG, ale przez serwis myślę ze były to ostatnie dwa auta...
~MArcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 września 2008

Jestem zadowolony wątek zamknięty Posiadalem juz rozne luksusowe marki, ale z obslugi w BMG jestem bardzo...
~Marek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lipca 2008

Klienci z Elbląga - opinia wątek zamknięty Kupowanie w BMG Mercedes Goworowski w Gdyni i w Gdańsku jest bardzo ryzykowne...
~Klienci z Elbląga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2008

obiecanki cacanki wątek zamknięty Już drugi tydzień czekam na telefon od pana z serwisu, który zapewniał mnie,...
~BIG
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

14

wątków

do góry