Widok

Badanie moczu

Witam ,
Może ktos miał podobna sytuacje :
Niedawno (ok 2 tyg temu ) przebyłam infekcje pęcherza - brałam antybiotyk levoxa , po leczeniu i paru dniach po braniu leków poszłam na badanie moczu + posiew.
W wyniku paskowym moczu wyszło, ze mam erytrocyty 3+ , reszta w normie
W mikroskopowym wszystko w normie i erytrocyty tez . Posiew moczu - tez norma , nic niepokojącego.
Poszłam na usg jamy brzusznej - wszystko super. Nie gorączkuje , czuje się b.dobrze , mocz oddaje w normie i nic nie boli. Dziwi mi ta zbieżność w wynikach moczu między testem paskowym ,a mikroskopowym erytrocytów. Badanie miałam w połowie cyklu (owulacja teraz). Lekarz sugeruje ,zeby nowe antybiotyki wsiąść. Czy lepiej powtórzyć test ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja bym raczej test powtórzyła w pierwszej kolejności.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziękuję :) myśle ,że za pare dni to zrobię. Chwilke odczekam i dodatkowo test krwi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Jaki preparat na odchudzanie ? (70 odpowiedzi)

Jaki preparat na odchudzanie polecacie ? Bardzo prosze napisac - dlaczego dany preparat (...

Naprawdę dobry Dom Seniora znacie? (13 odpowiedzi)

Szukam odpowiedniego miejsca a niestety w Gdańsku i okolicach nie znalazłam takiego domu, który...

do góry