Widok

Badanie piersi w domu!

Hej kobitki! chciałabym się dowiedzieć czy badacie się w domu. Bo ja od kilku miesięcy tak, po małych problemach zdrowotnych zaczęłam sama badać się co miesiąc, zawsze w ten sam dzień cyklu. Kupiłam sobie do tego taka specjalna rękawicę femi glove, która zwiększa czucie w dłoni i w ten sposób badanie jest bardziej miarodajne. Rękawica była w zestawie z instrukcją, tak więc nie jest to trudne. A kupiłam ja na stronie naturalna płodność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jezu litości, ale masowe te reklamy różnych pierdołek...

PS - jak już ktoś chce sam badać piersi to niczego do tego nie potrzebuje poza chęciami. Ja znalazłam guza maleńkiego na piersi i bez cud sprzętu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja mam tę rękawicę FemiGlove i moim zdaniem zdecydowanie zwiększa wyczuwalność. Małe guzki nie tak łatwo odkryć, z doświadczenia niestety wiem... Posiadam i na pewno ułatwia to samobadanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I znów te reklamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam urządzenia Braster i polecam je wszystkim dbającym o siebie paniom :) Można też wykonać badanie w niewielu miejscach w Trójmieście albo poprosić o badanie pielęgniarkę do swojego domu lub miejsca pracy, jest jakieś ogłoszenie na trójmiasto i olx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zdrowie

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

Który internista chorób wew.? - Przychodnia świętokrzyska. (55 odpowiedzi)

witam kto z was chodzi tam do przychodni ? kiedys bylam u miskiewicz z 10 lat temu,,, teraz u...

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

do góry