Widok

Problem z erekcją w wieku 23 lat

Witam,
pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku zblizenia, najczęściej juz podczas gry wstępnej, wzwod wystepuje jednak szybko zanika. Czytając informacje zamieszczone w internecie podejrzewam problemy psychologiczne, sytuacja ta zawsze wiąże się z licznymi myślami co teraz, dlaczego sie tak dzieje i ogromnym stresem. Jestem mało doświadczony, nieśmiały i mam niezawysoką samoocenę. Z pozostałych przyczyn zastanawiał sie tez nad kwestią aktywnego życia, po za pracą zazwyczaj spedzam czas siedząc w domu, jednak moja praca jest typowo Fizyczna,czy 9 godzin ciezkiej pracy mozna uznać za aktywny tryb życia i wykluczyć tą przyczynę? Inne problemy takie jak choroby czy otyłość mnie nie dotyczą, Nie pale papierosow, nigdy w życiu nie polem alkoholu. Obecnie mieszkam za granicą i nie mam dostępu do polskich lekarzy, czy istnieją jakies formy pomocy/terapii które mogłyby mi pomoc w domu?
Z gory dziękuje za odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy problem pojawił się jakis czas temu? Czy trwa od długiego czasu?
czy zmieniłeś partnerkę?
I czy masz stresującą pracę? Czasami stres potrafi naprawdę stanowić problem w życiu erotycznym.

Z domowych sposobów hmm Polecam tabletki ale te z L argininą. Na sildenafil jeszcze przyjdzie czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No własnie zastanawiałem się nad tabletkami z sildenafilem....Ale czy to nie jest na receptę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wbrew pozorom można dostać tabletki z sildenafilem również bez recepty. Może nie w aptekach, ale w sieci, czego oczywiście nie polecam bo nie wiadomo co te tabletki w sobie zawierają. Poza tym sildenafil również nie jest taki dobry i taki cacy bo powoduje wiele efektów nie pożadanych, o których można poczytać sobie tutaj na forum. Dlatego też na początek zasugerowałem tabletki z L argininą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz podsunąc jakieś konkretnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dwa rodzaje
Penis complete
Cum on
Oba rodzaje tabletek mają dobry skład, chociaż cum on moim zdaniem dawał lepszy efekt ( w moim przypadku przynajmniej) Tak wiec polecam zacząc właśnie od nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dwa rodzaje
Penis complete
Cum on
Oba rodzaje tabletek mają dobry skład, chociaż cum on moim zdaniem dawał lepszy efekt ( w moim przypadku przynajmniej) Tak wiec polecam zacząc właśnie od nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co? Wyleczyłeś się całkowicie? Czy z impotencji moizna się całkowicie wyleczyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie wyleczyło, brałem na początku cum on, potem przerzuciłem sie na penis complete. Na poczatku brałem dwie tabletki dziennie, jedną z rana, potem drugą po południu. Leczyłem sie tak dobre kilka miesięcy ale potem mogłem ograniczać ilość przyjmowanych tabletek, bo po prostu nie musiałem. Z każdym kolejnym miesiącem miałem coraz mniejsze problemy tego typu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku zblizenia, najczęściej juz podczas gry wstępnej, wzwod wystepuje jednak szybko zanika. Czytając informacje zamieszczone w internecie podejrzewam problemy psychologiczne, sytuacja ta zawsze wiąże się z licznymi myślami co teraz, dlaczego sie tak dzieje i ogromnym stresem. Jestem mało doświadczony, nieśmiały i mam niezawysoką samoocenę. Z pozostałych przyczyn zastanawiał sie tez nad kwestią aktywnego życia, po za pracą zazwyczaj spedzam czas siedząc w domu, jednak moja praca jest typowo Fizyczna,czy 9 godzin ciezkiej pracy mozna uznać za aktywny tryb życia i wykluczyć tą przyczynę? Inne problemy takie jak choroby czy otyłość mnie nie dotyczą, Nie pale papierosow, nigdy w życiu nie polem alkoholu. Obecnie mieszkam za granicą i nie mam dostępu do polskich lekarzy, czy istnieją jakies formy pomocy/terapii które mogłyby mi pomoc w domu?
Z gory dziękuje za odpowiedz https://vidmate.onl/

I got this,..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, mój partner również miał taki problem. Id do urlologa. Przepisze ci jakieś proszki, które powinny pomóc. Nie brał ich długo i teraz jest wszystko w porządku. Lekarz jest konieczny, twoje zaburzenia mogą mieć jakieś podłoże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj,

Rozumiem, że towarzyszący Ci problem z erekcją może być bardzo frustrujący i wpływać na Twoje samopoczucie. Warto podkreślić, że wielu młodych mężczyzn doświadcza podobnych trudności, często mających swoje korzenie w różnych czynnikach. Twoje podejrzenia dotyczące problemów psychologicznych są uzasadnione, zwłaszcza gdy zauważasz, że stres i obawy związane z przeżyciem sytuacji mogą wywierać wpływ na Twój wzwód. Dodatkowo, Twoje opisy dotyczące nieśmiałości, niskiej samooceny oraz nadmiernych myśli podczas zbliżeń mogą również wskazywać na wpływ psychologiczny na ten problem. Twój tryb życia może być także istotnym czynnikiem wpływającym na zdolność uzyskania i utrzymania erekcji. Pomimo pracy fizycznej przez 9 godzin dziennie, nie oznacza to automatycznie aktywnego trybu życia. Regularna aktywność fizyczna, w tym regularne ćwiczenia, może korzystnie wpływać na ogólne zdrowie, w tym na zdolność seksualną. Warto rozważyć bardziej zróżnicowany styl życia poza pracą, włączając różnorodne formy aktywności fizycznej, co może mieć korzystny wpływ na Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne.

Jeśli nie masz dostępu do polskich lekarzy, istnieje wiele form pomocy, które mogą być dostępne zdalnie. Wirtualne konsultacje z terapeutami lub seksuologami mogą być opcją. Wiele platform oferuje również porady online, materiały edukacyjne oraz terapie skupiające się na radzeniu sobie z problemami erekcji. Dobrze jest poszukać wiarygodnych stron internetowych, platform zdalnej pomocy zdrowotnej lub aplikacji oferujących wsparcie w tego typu kwestiach. Jednakże, ważne jest zrozumienie, że skuteczność takiej pomocy zdalnej może być różna dla różnych osób. Dlatego też, gdy tylko będzie to możliwe, warto skonsultować się z lekarzem specjalizującym się w tego typu przypadkach, aby otrzymać spersonalizowaną opiekę i zalecenia.

W przypadku trudności z erekcją, istnieją także leki na receptę, które mogą być stosowane w celu poprawy sprawności seksualnej. Przykłady takich leków obejmują inhibitory fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Te substancje czynne pomagają zwiększyć przepływ krwi do prącia, co może wspomagać uzyskanie i utrzymanie erekcji. Jednakże, zanim zdecydujesz się na stosowanie jakiegokolwiek leku, ważne jest skonsultowanie się z lekarzem w celu uzyskania odpowiednich wskazówek i oceny Twojego stanu zdrowia. Leki te mają swoje wskazania, przeciwwskazania oraz mogą powodować skutki uboczne, dlatego istotne jest zdanie się na fachową opinię lekarza przed podjęciem decyzji o ich stosowaniu. Leki te są dostępne na receptę, co oznacza, że wymagają oceny lekarza oraz wydania recepty przed ich zakupem i stosowaniem. Pamiętaj, że nie jesteś sam w tym problemie, a poszukiwanie pomocy i działanie w kierunku poprawy stanu zdrowia seksualnego jest krokiem w dobrą stronę.

Życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że znajdziesz formę pomocy, która będzie dla Ciebie skuteczna!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy autor już wybrał się do lekarza czy nie ale taka konsultacja w tym przypadku byłaby najsensowniejszym rozwiazniem. Być możę pogorszenie stanu erekcji wystapiło z powodu dyskomfortu i bólu związanego z kręgosłupem. Z drugiej strony moglo nastapić niezależnie. Proponowałbym spróbować jaka jest poprawa przy wzięciu tabletek bez recepty. Na przyklad Cum on. Mają dobry skład, poprawiaja ochotę na seks. Poza tym mogą byc brane rónwiez przez zdrowe osoby, ale chcące poprawić jakoś swojego życia intymnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Temat jest już stary. Autor na pewni nie ma juz problemów z erekcją albo jeszcze gorsze :P Aczkolwiek sam zastanawiałem się nad tabletkam cum on. Nie powodują jednak efektów niepożadanych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U niektórych częste i nieplanowane erekcje ale jest tak podobnie z innymi środkami. Poza tym świadczy to tylko o tym, że tabletki działają. Spróbuj, przynajmniej nie będziesz się zastanawiał czy brać czy nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

leczenie trądziku (113 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

do góry