Widok

Czy rozmiar członka ma znaczenie

czy to jaką wielkość ma penis jest istotne ?

czy byście zakończyły związek tylko dlatego, że facet jest obdarzony nie tak jak byście tego chciały i nie zaspakaja waszych potrzeb ?

a może da się to jakoś przeboleć bo wg was to nic znaczącego ?



a wy faceci co o tym myślicie ?

macie na tym punkcie kompleksy, przejmujecie się reakcjami waszych partnerek ?

pochwały was "uskrzydlają" ? ; p



kiedyś już wspomniałam, że gdyby facet nie potrafił mnie zaspokoić na tle seksualnym to bym z nim zerwała.

w sumie jestem w stanie to podtrzymać bo mimo wszystko seks jest bardzo ważny w związku i jest to takie fizyczne dopełnienie miłości.

także jeśli bym nie miała satysfakcji z seksu to prędzy czy później byłoby to przyczyną jakichś frustracji, poddenerwowania i wreszcie stracenia resztek cierpliwości i wyrozumiałości co skończyłoby się zakończeniem związku.

ktoś powie, że jak się kocha to takie coś jak rozmiar nie ma najmniejszego znaczenia.

a właśnie, że ma ; D

przynajmniej dla mnie bo jako posiadaczka partnera obdarzonego przez naturę idealnie jak dla mnie nie wyobrażam sobie sytuacji gdyby seks z ukochanym facetem byłby dla mnie jedynie mechanicznymi r******i, które nic by mi nie dawały x p



jest to wiadomo indywidualna kwestia dopasowania się tam tych dwóch naszych dolnych elementów do siebie i jak dla mnie d*pa blada gdybym miała się z kimś tak męczyć bo by jego klocek średnio pasował do mojego x D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Niby wszystko u ciebie jest w związku ok . Ale podświadomie szukasz czegoś innego . Może spróbuj na dwa baty jak jesteś taka niezaspokojona.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lepiej na trzy :) to jest jazda
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

"nie ważne jaki ptaszek, ważne jak dziobie"
ani rozmiar ani szerokość nie ma tu znaczenia chyba że masz tam w środku rozchlewioną pochwę to Ty masz problem, możesz zawsze sobie zmniejszyć operacyjnie a zadowoli Cię Twój mały palec od ręki ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiście, że ma znaczenie.
Dużemu trudniej zrobić głębokie gardło, ale za mały (taki krótszy niż 14 cm) nie daje frajdy przy kopulacji. Sam mam dość małego ale już pogodziłem się ze tak będzie i raczej się to nie zmieni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2


Mońża powiekszyć tabletkami tak z 2-3 cm na co sam jestem przykładem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam rzucic okiem tutaj: https://www.biotrendy.pl/kategoria-produktu/intymne/powiekszanie-penisa/ maja tam dosc szeroki wzbor tabletek z tego co widzialem. Mam nadzieje, ze moglem w jakims malym stopniu pomoc, pozdro!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0


Wiesz co zastanawiałem się nad tym i w sumie ma to sens bo L arginina pompuje krew do ciał jamistych jednak obawiam się ze jak bedę brał tabletki to po pól roku wszystko wróci do normy i że kuracja raczej nie będzie miała sensu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też brałem to pod uwagę ale na szczęście u mnie efekt był trwały co mogę stwierdzić na pewno bo brałem tabletki prawie rok temu. Czyli jakby coś się miało zmniejszyć to by się zmniejszyło. Były to tabletki Penis complete brane przez prawie 4 miesiace codzienni dwa razy dziennie (regularność tutaj jest bardzo ważna). Ogólnie członek w spoczynku jest taki sam jak był ale jest znacznie wiekszy we wzwodzie bo więcej krwi pompuje się do ciał jamistych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kiedyś spotykałam się z kolesiem, a jak doszło co do czego i okazało się, że jego penis we wzwodzie jest wielkości mojego kciuka to był to pierwszy i ostatni raz kiedy wylądowaliśmy razem w łóżku. Mój facet (już były) brał również tabletki na powiększanie członka ale nazywały się penilarge i potwierdzam, u niego równiez podziałały. Chociaż wczesniej troche się nabijałam co bierze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej chodzi o to czy facet wie jak kobiecie zrobić dobrze, wiadomo że odpowiednim sprzętem będzie łatwiej ale moim zdaniem wszystko zależny wyłącznie od świadomości faceta z deficytami i czy umie je czymś pokryć, np inwestycjami i fantazją :P
Są faceci dobrze obdarzeni ale mało utalentowani i też jest niedosyt
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma.
Ale większe znaczenie ma, jak facet używa tego sprzętu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiscie z ma znaczenie - jesli sie nie miesci to nici z zabawy. Chyba, ze partnerce wystarcza cunilingus.
Znam taki jeden przypadek - spora dysproporcja, pan nie byl milosnikiem cunilngusa i zwiazek sie posypal.

Nie o mnie chodzi - ja raczej z tych malych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze rozmiar ma znaczenie. Podkreślam, zawsze. W niektórych przypadkach jednak mężczyźni niepotrzebnie panikują i nie zdają sobie sprawy, że u nich w tych sprawach jest wszystko w najlepszym porządku.

Na szczęście medycyna zna mnóstwo sposobów na wydłużenie członka. Z tych naturalnych, najlepsze recenzje zbiera krem Expansil. Nie dość, że jest skuteczny to na dodatek jego skład oparty jest na naturalnych składnikach, co ma gwarantować pełne bezpieczeństwo stosowania. Opinie o nim można znaleźć między innymi na https://expansil.pl .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W sumie ciekawe ten temat potraktowano w tym tekście: https://opimed.pl/porady/czy-rozmiar-penisa-ma-znaczenie/ Na pewno warto zwrócić uwagę nie tyle na wielkość, grubość, ale też nazwijmy to technikę:) I niepatrzenie tylko na siebie w czasie seksu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widzę że rozkręcił się temat sposobów jak powiększyć penisa. Ja siedzę w tym temacie juz dobrych pare lat i moge co nieco sie wypowiedzieć. W tym momencie udało mi sie wydłużyć penisa o prawie 4 cm do tego szerszy w obwodzie i to w spoczynku nie tylko w stanie erekcji. Głównie jest to zasługa jak sądze tabletek o nazwie maxorman które stosowałem ostatnie 3 miesiące. Wcześniej miałem przygodę z expanderem. dosyć bolesny był to zabieg ale udało sie wydłużyć o jakieś 2 cm. Wcześniej była pompka która jak sie okazało jedynie pogrubiała członka i to w dodatku u nasady. Jak ktoś lubi stożkowy kształt penisa to polecam pompke :)) Tak czy inaczej. Jesli ponownie miałbym sie zabierać za powiększanie penisa zdecydowanie zacząłbym od tabletek. Warunkiem jest powazne podejście czyli regularne stosowanie metod. Nie pomijanie dawek i dbanie o codzienną erekcję bo z flaka nie zrobisz dużego ptaka !!!.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

ból stawów kolanowych (91 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może borykał się po ciąży z problemem bólu stawów kolanowych? Jaka może być...

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

do góry