Widok

Badanie świadomości kobiet z nadmierną masą ciała na temat obrzęku tłuszczowego

Dzień dobry,

Jestem studentką fizjoterapii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i piszę pracę magisterską mającą na celu zbadanie świadomości kobiet z otyłością i nadwagą na temat obrzęku tłuszczowego. Obrzęk tłuszczowy jest chorobą mało znaną w Polsce, często nie jest prawidłowo diagnozowany, a wymaga specjalnego leczenia- innego niż otyłość czy nadwaga. Wiele osób chorych nie zdaje sobie sprawy, że choruje na obrzęk tłuszczowy. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc w wypełnieniu ankiety. Mam nadzieję, że ankieta może się przyczynić do zainteresowania Pań tematem obrzęku tłuszczowego i w przypadku obserwacji typowych objawów tej choroby zgłoszenia się do specjalisty. Ankieta skierowana jest tylko do kobiet z problemem z nadmierną masą ciała. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Link do ankiety- https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScCodcVvHO_l8N3uSDkBIAP9RQlIYNxBGCRHnoypQn0sE8FAw/viewform?usp=sf_link

Będę bardzo wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dlaczego tylko dla kobiet???
I czy dorosłych??
Bo tak to ksenofobia, antysemityzm i męskofobia.
A co z chłopami???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zrobilam :)
powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

cieśnia nadgarstka (6 odpowiedzi)

wtam gdzie i jaki doktor do cieśni nadgarstka

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

dobry stomatolog - nfz i ceny (16 odpowiedzi)

Witam Czy znacie jakiegoś dobrego stomatologa na nfz? Taki który nie jest tam za kare z ludzkim...

do góry