Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
DK - opinia Jakaś totalna masakra! Pracownicy są (...) niemili i niepomocni. W ogóle...
~DK
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lipca 2022

Brak podejścia do dzieci wątek zamknięty Ostatnio zdecydowaliśmy się zostawić swojego 3-letniego synka w tym miejscu....
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 maja 2018

ŚWIETNY PLAC ZABAW wątek zamknięty Przemiła obsługa, atmosfera, urodziny!
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2018

Po remoncie-bardzo fajnie wątek zamknięty Kolorowy plac, opiekunki przemiłe, przepełniony zawsze
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lutego 2018

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM I ODRADZAM!!! wątek zamknięty idealny przykład jak NIE powinien wyglądać plac zabaw dla dzieci oraz jego...
~Tamara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

Brud, oblsuga rozszczeniowa wątek zamknięty W dzniu dziesiejszym niestety z niewiedzy skorzystalam z tego placu zabaw ze...
~Mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

nieporozumienie wątek zamknięty Nie polecam.obsługa dramatyczna, podobno wie co robi bo pracuje tam od lat....
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 października 2016

niebezpieczna sala zabaw - odradzam wątek zamknięty Mój syn bawił się dzisiaj na tym placu zabaw i uległ wypadkowi. Na czole ma...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Brak opieki wątek zamknięty Nie polecam, Pani przy kasie nie monitoruje w ogóle co robią dzieciaki. Jest...
~ew
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

urodziny wątek zamknięty Moja córka miała dzisiaj urodziny w bajkowym labiryncie. Pani animatorka w...
~niezadowolona mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

Słaby wątek zamknięty Brak opieki. Dzieci młodsze nie są wpuszczane. Odradzam.
~Tomasz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2016

niebezpieczny wypadek wątek zamknięty Mój syn poważnie rozciął sobie głowę na tym placu-5 szwów i wizyta na...
~Swoboda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 października 2013

super plac zabaw wątek zamknięty Obsługa super, miłe i uśmiechnięte Panie. Korzystam z tego placu przynajmniej...
~Mama Zosi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 grudnia 2010

super plac zabaw - warto polecić wątek zamknięty Przed skorzystanie z placu zabaw, przeczytałem Wasze opinie na jego temat....
~tata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 marca 2010

Nigdy więcej wątek zamknięty na plac zabaw niestety nie może wejść dziecko wraz z rodzicem .to nie jest...
~Ojciec
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 listopada 2009

Polecam wątek zamknięty Nie wiem jak było wcześniej ale byłyśmy z córką na tym placu w zeszłym...
~Patrycja Reluga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

16

wątków

do góry