Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie polecam drozyzna wątek zamknięty nie polecam tego placu . drozyzna totalna panie mile ale zadnych innych...
~krysia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

SKANDAL wątek zamknięty Dziś zostawiłam syna na dwie godziny na tym placu zabaw, męża nie było ze...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Bardzo się zraziłam wątek zamknięty Byłam z dwójka dzieci w pon, ( 2 i 6 lat) niestety obie ,,panie,, przez...
~Marika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

Nie polecam wątek zamknięty Robiłam urodziny synkow dnia 14.10.07i i nie polecam obsługa masakra zero...
~Nie polecam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Nie polecam. wątek zamknięty Informacja dla kierowniczki placu! Jak można zakazać wchodzenia na plac...
~NN
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2017

najlepszy wątek zamknięty Panie bardzo miłe i kompetentne. Zauwsze uśmiechnięte i służą pomocą dziecku,...
~kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

nie polecam!!! wątek zamknięty Nie polecam a wręcz odradzam wizytę w tym miejscu. Nie wiem jak inne miasta...
~Mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2016

Przyjazny plac! wątek zamknięty Ostatnio zostawilam moja córeczkę na placu zabaw po raz pierwszy. Pani od...
~Kinga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Niekompetencja i bezczelność wątek zamknięty Panie sprawujące rzekomą opiekę nad dziećmi tak naprawdę zajmują sie...
~andzia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2015

Nigdy więcej wątek zamknięty Robiliśmy córce urodziny a placu zabaw w auchan Rumia . I chciałabym...
~Basia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2015

wielki żal wątek zamknięty Kilka dni temu bylem na tym placu z moja córcią Gabrysia i niestety ku mojemu...
~Krystian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

szczesliwi rodzice wątek zamknięty Byłem w weekend majowy na placu zabaw w auchan w rumi i muszę podzielić się z...
~andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

szczęsliwi rodzice wątek zamknięty Byłem w weekend majowy z dzieckiem na placu zabaw w auchan w rumi ,i muszę...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

OKROPNA OBSŁUGA wątek zamknięty Bardzo nie mile Panie ktore pilnuja dzieci( a tak naprawde zajmuja sie soba...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

najgorszy plac zabaw jaki znam wątek zamknięty Chciałam zamówic ur dla 5 latki, niestety zakaz wchodzenia rodzicom a jeśli...
~mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lipca 2013

SZKODA CZASU I PIENIĘDZY wątek zamknięty OBSŁUGA BARDZO NIE MIŁA.NIE POLECAM TAM WYPRAWIANIA URODZIN DZIECKA PONIEWAZ...
~NIEZADOWOLONA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

polecam! wątek zamknięty polecam ten plac zabaw dla wszystkich rodzicow, którzy chcą by ich dzieci...
~marion
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 stycznia 2011

super zabawa - polecam innym :-) wątek zamknięty super zabawa - polecam innym :-)
~tata2
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

18

wątków

do góry