Widok

Balkon

Balkon Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Balkon.
"BALKON" Jeana Geneta
w reżyserii Jana Klaty

Sędzia, Biskup i Generał chronią się w domu publicznym przed szalejącą w mieście rewoltą. Na zewnątrz wali się stary porządek, a oni wciąż trwają w swych perwersyjnych iluzjach. BALKON Jeana Geneta to ostra satyra obyczajowa wymierzona przeciw społeczeństwu mieszczańskiemu.

Realizatorzy:
Przekład: Maria Skibniewska i Jerzy Lisowski
Adaptacja, ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie grafiki na glownej stronie nie portalu,

a tu zaglada dziatwa szkolna!!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czy Ty naprawdę myślisz, że oni ch*** nie widzieli?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Troszkę za mało

Lubię punkt interpretacji Klaty. Bardzo. Tutaj czuję jednak niedosyt. W mojej ocenie to było średnie. Trochę kiczowate mimo zamierzenia. Trochę plaskie. Ale nie zawsze można dostać arcydzieło.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ch** i do tego złoty. Brawo trójmiasto.pl.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Balkon

Witam, kiedyś teatr coś wnosił pozostawiał refleksie, wychodziło z chwilą zadumy, rozkoszy dla duszy. A dziś wychodząc po spektaklu Balkon człowiek czuje sie rozczarowany, zażenowany poziomem interpretacji reżysera , zszokowany, zraniony i zniesmaczony . żałuje wydanych pieniędzy ale najbardziej straty czasu . Nie wiem jak inni ale ja takiego teatru nie chcę. Tylko ze względu na szacunek do kunsztu naszych trójmiejskich aktorów nie wyszliśmy ze spektaklu.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dramat to ten plakat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Kultura

Improbaja (7 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Improbaja . "Improbaja" Bajka improwizowana pt.: "Zdarzyło się raz..."...

Dwie połówki pomarańczy (11 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dwie połówki pomarańczy . Teatr Capitol w Warszawie Dwie połówki...

Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi . "Bajka o księciu...

do góry