Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Być może, ale ostrzegam. wątek zamknięty Oddałem laptopa, kupionego 2 miesiące temu w innym miejscu, do serwisu....
~MW
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Szczerze nie polecam! Serwis to tragedia! wątek zamknięty Naprawa laptopa trwała ponad miesiąc, przy czym to nie Balta go naprawiła -...
~Klientka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lipca 2017

Profesjonaliści wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, przystępne ceny, otwartość sprzedających i merytoryczne...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

serwis wątek zamknięty szybko, tanio, profesjonalnie, nic więcej nie trzeba dodawać.
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Firma z tradycjami wątek zamknięty Balta to jeden z ostatnich prawdziwych sklepów komputerowych. Rzetelni...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2017

Naprawa samsunga gdańsk wątek zamknięty witam, naprawa szybka, bardzo miła obsługa, serdecznie polecam.
~Monika Len
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

serwis gdańsk, stacjonarny staruszek :) wątek zamknięty naprawiałam u nich komputer stacjonarny, bardzo miła obsługa dla tego daje 6...
~Marta Kol
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Naprawa laptopa Lenovo | serwis Gdańsk wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, szybko zrealizowana naprawa biorąc pod uwagę rodzaj...
~Igor W
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Porażka wątek zamknięty Serwis kompletna porażka. Laptop spędził w serwisie 2 miesiące. Przez ten...
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Zawiodłem się wątek zamknięty Witam Z powodu braku produktu na stanie magazynowym, złożyłem zamówienie....
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Serwis na piątkę wątek zamknięty Od lat korzystam z usług Balty, z serwisu jestem bardzo zadowolona - jest...
~CalVika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Serwis porażka wątek zamknięty Oddałem laptopa do naprawy nie dość że trzymali go pół roku i zero informacji...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 grudnia 2016

Komputer i zasilacz - naprawa dźwieku wątek zamknięty Spotkałem sie z problemem buczącego komputera. Wymieniono zasilacz, niby na...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Porażka wątek zamknięty Mój laptop został oddany do naprawy która miała zająć max tydzień a...
~Autor
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2015

Kupuje od lat.. wątek zamknięty Kupuje w Balcie od wielu lat. Tylko tam są ciągle Ci sami pracownicy, dbający...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 grudnia 2014

Kupiłeś, nie działa, ma wadę - Serwis Balta mówi - Twój problem!!! wątek zamknięty Kilka dni przeglądałem oferty różnych sklepów oferujących odtwarzacz...
~ax
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

OK wątek zamknięty witam, robiłem u nich laptopa, wszystko szybko i profesjonalnie. Polecam.
~Mirek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Opinia wątek zamknięty Nie polecam serwisowania komputerów w tej firmie. Pan był bardzo miły, ale...
~KS
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2013

Wszystko ok wątek zamknięty Jak zawsze od lat, polecam
~Jolka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Uwaga - klientów w Serwisie traktuje się z góry jako intruzów i idiotów wątek zamknięty 3 grudnia oddaliśmy do naprawy gwarancyjnej router TP-Link zakupiony w...
~Małgorzata i Zenon
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

27

wątków

do góry