Widok

Banino chow klatkowy

Zabydowa banina jest obrzydliwa, zabudowa wyglada jak kurniki,masakra.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

I po co to tutaj, nie patrz, wyprowadź się, daj żyć innym...
Wydaje mi się że jednak nie jest tak najgorzej. Znajdę gorsze przykłady w kraju więc czego się tu czepiać?
Jak komu nie odpowiada, to przecież tu nikt nikogo nie zmusza. Ba nawet granic kraju jeszcze nie zamknęli. Szerokiej drogi!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

pewnie w bloku na Morenie na 45 metrach bedzie Ci lepiej
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie karmić trolla
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z z sypem w klatce, szafie na korytarzu, butach na wycieraczce i leżącej zużytej podpasce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widzę, że masz traumatyczne przeżycia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

w konkursie zdaje sie Dom i osiedle- chyba jakos tak - 2 lata temu zajelo 2 miejsce. na najmniej funkcjonalna i estetyczna zabudowe w malej miejscowosci. w waszej dziurze jest po prostu brzydko. ale to pryszcz. najgorzej ze przeprowadza sie tu holota - szukajaca swoich 50 m na grila z tesko
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

tu nie ma tesco.
za to są 2 bary shusi....10 innych knajp..najnowoczęsnijesza szkoła w pomorskiem itd..obszczymurku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

Z tą szkołą to bym nie szalała, bo kto tylko może sobie pozwolić na prywatną szkołę
i dojazdy z dzieckiem do Gdańska to od razu ucieka z tego banińskiego przybytku
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Banino macht frei
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Dokladnie zabydowa tragedia wstyd mieszkac w tych barakowiskach
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

a nam nie wstyd na 120 metrach
lepsze to niż blokowisko z betonu 40 m2
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jak można obrażać ludzi i ich dach nad głową? Ciężko na to pracują, wstają wcześnie rano, odwożą dzieci do szkoły i zasuwają do pracy zarobić na swój dom ,żeby być szczęśliwym człowiekiem.To ich miejsce do życia. Nie obrażaj nie ubliżaj.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
W bloku się mieszka w domu się żyje. To tyle na ten temat.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niestety, jest to prawda. Utrzymanie domu pochłania niemal całe życie. Nie każdy chce rezygnować z pozadomowych, szeroko rozumianych uroków życia. Np. wolę wycieczki rowerowe poza miastem, niż bieganie za kosiarką wokół domu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zapomniałeś napisać, że lubisz też chodzić do śmierdzącego zsypu z karaluchami, śmierdzącej piwnicy niekiedy ze szczurami jak i też zamiast słuchać śpiewu ptaków, słuchasz jak sąsiadka włączyła pralkę, jak nadjeżdża winda lub wąchasz jak sąsiedzi palą na balkonie, (galerii) papierosy. Nie! Nigdy!!!.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

I lubi też słuchać jak o 22 sąsiad z 5 piętra przeprowadza remont łazienki a za ścianą słychać sąsiadów i stosunkową udaną noc.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam, miało być stosunkowo!!!.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przeciwieństwie do ciebie, ja mieszkałem w domu jednorodzinnym i mieszkam teraz w nowoczesnym apartamentowcu. Ty natomiast masz tylko ponure wspomnienia ze współdzielenia ze szczurami nory w starym, zapyziałym bloku. W Twoim przypadku, przyznaję, Banino wypada korzystniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

W przeciwieństwie do Ciebie, mieszkałem w Bombaju w Rezydencji Atlantyda a Ty tam gdzie mieszkasz, dalej się dusisz a ja mieszkam teraz w domu wolnostojącym z pięknym dużym ogrodem. Mimo wszystko fajnie, że jesteś zadowolony, ze swojego zamieszkania. Życzę Ci (rodzinie) zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeżeli mieszkanie w rezydencji Atlantyda spowodowało u Ciebie tak traumatyczne przeżycia, opisane wyżej, to serdecznie współczuję. Chciałem tylko podkreślić, że, mieszkanie w budynku wielorodzinnym nie musi być koszmarne, jak Ty usilnie starałeś się udowodnić. Ja natomiast chciałem tylko przyznać rację, że takie mieszkanie faktycznie nie zajmuje całego życia, lecz tylko jego cząstkę, dzięki czemu jest więcej czasu na czerpanie radości spoza miejsca zamieszkania.
Wesołych Świąt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kasiu zrób sobie rezonans magnetyczny głowy , jeśli wyniki nie wykażą istoty białej i szarej to znaczy że wszystko w porządku... dalej będziesz pisać bzdury
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie no sliczne te kurniki w baninie macie :-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

co nie? bardzo urokliwa wioska ;) zapraszam ;D

nie wiem kto się obraża na nazwę kurnik, to starodawna branżowa nazwa domy jednorodzinnego ;D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Chyba nie jednorodzinnego tylko szeregowca.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kurniki jak kurniki ale jak one sa zbudowane... ci co kupili to sie ciesza o ile nie znaja sie na budowlance. Fundamenty bez izolacji, mala
Ilosc gniazdek na pomieszczenie bo oszczednosc kabla u dewelopera , a o deskach zbitych razem zamiast krokwii nie wspomne. I gruz w ogrodzie zakopany. Brak cisnienia wody , brak drog dojazdowych o zalaniach juz nie bede sie rozpisywal. Brawo banino!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

ee z tego co wiem, to ze względu na to, że są nieskomplikowane konstrukcyjnie (w większości) to im nazwa kurnik przylgnęła lata temu, ale to może już się zapomniało i na nowo zdefiniowane zostało ;)

jak dla mnie niech każdy mieszka gdzie lubi, a co tam a co do jakości to ludzie powinni się nauczyć odbierać domy, czy mieszkania tak jak kupują 15 letniego passata, ze wsparciem fachowców, a nie bo developer powiedział....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ubliżanie mieszkańcom, że ktoś mieszka w domku szeregowym jest tragiczne i świadczy o elementarnym braku kultury. Posługiwanie się slangiem, że ktoś mieszka w "kurniku" jest menelskim sformułowaniem . Mieszkańcy Banina w zdecydowanej większości są tak zwaną klasą średnią. Nie ma znaczenia czy ktoś mieszka w domku szeregowym, bliźniaku czy domu jednorodzinnym. Każdy indywidualnie , w ramach własnych możliwości finansowych wybiera własne lokum.
Moim zdaniem lepiej mieszkać w szeregu 120 m w Baninie, niż na Przymorzu czy Morenie na 48 m.
Dyżurny troll o ip. ~anonim 37.47.248.* lub inaczej 37. 47. 2XX albo ~grodzki koperciarz pinokio maliniak. 37.47.211.jest stale obecny na forum, krytykuje wszystkich i wszystko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Haha i jeszcze szeryfa tam
Macie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No nie, jednak ma znaczenie czy mieszkasz w szeregu, czy w domu wolnostojącym. I to dość kolosalne. W domu jesteś swobodny, w szeregu nadal mieszkasz w bloku - tyle, że poziomym. Zero intymności, a prywatność mniejsza niż w bloku. Wolałabym mieszkać w bloku niż w szeregu. Jak szukałam działki i pojechałam do Banina, to uciekłam z krzykiem. Wiadomo - wszystko jest kwestią kasy. Ale po co dorabiać d*pie uszu i wciskać ludziom, że mieszkanie w szeregu to dom?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry