Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jedzenie wątek zamknięty masakra, bylem ost 2x, 2x to samo! ziemniaki niedogotowane...jak mozna nie...
~kuba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Całkiem smacznie wątek zamknięty Pierwszy raz jadłam w tym barze. Wszystko na plus: obsługa, wygląd lokalu...
~megi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

lepiej, lepiej wątek zamknięty całkiem spoko bar byłam kilka razy, i za każdym razem smaczniejsze potrawy ....
~roxi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 marca 2013

Panie kucharzu :) wątek zamknięty Drogi panie kucharzu w czarno czerwonym stroju ,:) nadal czekam na kontakt z...
~Malwa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

personel do poprawki!! wątek zamknięty Kilka dni temu wraz z ukochaną odwiedziliśmy Bar. Bardzo głodni i zmarznieci...
~Majki
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

To już nie bar ,a speluna , wątek zamknięty Nie miał bar siły przebicia jedzeniem ,poA WIERNYMI TEGO BARU BEDĄ JEDYNIE...
~BYLY KONSUMENT
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 listopada 2012

pierwsze wrazenie OK -> poźniej rozczarowanie wątek zamknięty Kiedy byłem pierwszy raz było OK. Dziś jednak moje zdanie na temat lokalu...
~Paul...7 lat w gastro
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

Groupon wątek zamknięty Zachęcona pozytywnymi komentarzami klientów baru, bogatym menu, dogodną...
~iwonila
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2012

szalona niedziela wątek zamknięty 5. 08. 2012 niedziela to chyba dla personelu najcięższy dzień jaki mógł być....
~Paweł z rodziną
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

uczciwa obsluga wątek zamknięty Po nabyciu karnetu na obiady z gruponu jestem czestym gosciem tego baru....
~smakosz P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2012

Groupon wątek zamknięty Witam, w związku z nabyciem karnetów na groupnie pierwszy raz skorzystałem z...
~Noir
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2012

lunch z dostawą wątek zamknięty Czasami zamawiamy do biura lunche z sokoła - posiłki są smaczne, w rozsądnej...
~korpogirl
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

Zmienic kucharza. wątek zamknięty Jadłem w tym barze kilka razy bo mieszkam niedaleko, a ze sam mieszkam nie...
~sasiad
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

gołąbki w sosie pom. wątek zamknięty pycha! mogłabym je jeść codziennie, zwłaszcza za tę cenę
~brzydUla
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

KTO UKLADA MENU? wątek zamknięty BYLAM PARE RAZY W BARZE I MUSZE POWIEDZIEC ZE WYSTROJ JEST OK,PRZEMILA...
~laura
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

polecam wszystkim wątek zamknięty Bardzo dobre jedzonko i tanie! Jeśli to prawda że Sokołów dostarcza mięsko to...
~Anka W.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Kierownik nerwus. wątek zamknięty W środę byłam świadkiem niemiłego, a można powiedzieć "chamskiego" zachowania...
~klientka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

jadłodajnia dla studenta wątek zamknięty byłem wczoraj w SOKOLE - super lokal: rozsądne ceny (+10% zniżki) i solidne...
~kamil19
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

POLECAM Wszystkim wątek zamknięty POLECAM Wszystkim, jedzenie jak na bar bardzo dobre, dośc duży wybór, bardzo...
~monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2012

Pysznie i przyjemnie wątek zamknięty Dania bardzo smaczne - placek po cygańsku, pierogi ze szpinakiem i zupy...
~Asia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry