Widok

Bar u Daniela

Czy ktos wie dlaczego zamkniety do odwolania? Wszystko tam pozamykane i pozaslaniane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lepiej nie mówić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co sie stalo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może niema ludzi do pracy
To problem XXI wieku .. tak gdybam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kleszcze się zalęgły
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Awaria związana z prądem. Nie dawno była awaria zasilania. Operator włączył na kilka godzin zasilanie jednofazowe.
To mogło spowodować uszkodzenia odbiorników 3fazowych. Miałem osobiście taki przypadek skończyło się odszkodowaniem
z Zakładu Energetycznego oczywiście po ciężkich bojach i po roku od zdarzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może mają kuchenne rewolucje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hmmmmmmm moze rewolucje z sanepidem?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

No właśnie cos juz sie dowiedzialam ze personel i ludzie z imprezy sie zatruli i sanepid zamknal.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ale wiesz na pewno czy pogrążasz ten Bar na forum bo jesteś z konkurencji ??

Fakt, że zawsze śmierdziało u nich okrutnie olejem do tego stopnia, że po każdej nawet krótkiej wizycie wszystkie rzeczy do prania, lecz jedzenie nawet smaczne a na dowóz (poza 1,5 h oczekiwania) dawało radę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie jestem z konkurencji, bardzo lubie tam jesc. Pojechalam w sobote i kartka ze zamniete a termin otwarcia nieznany. I zaczelam pytac, naprawde mialan ochote na meksykana..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wątpię ze sanepid zamknął ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak można tak oczerniać ludzi nie mając dowodów. Bzur nie pisz o sanepidzie! Co za podli ludzie
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety to prawda, Sanepid !!!, nie zycze tego nikomu , ale taka prawda , a mozecie nawet zadzwonic do sanepidu ? popytac tutejszych czy nie sa podtruci ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

No ja tam czasami też jestem struty,ale nie po jedzeniu. Moja Genia mi też czasami coś tam truje,ale ja wtedy udaje się do barku i se biore odpowiednie lekarstwo :) z tym zatruciem kurde jak to prawda - prawdziwa jest to moje kondolencje,ale dziwne było ,że jak tam ongiś bywałem ,to nigdy mi nie powiedzieli- na zdrowie Zdzisek -

Pozdrawiam najedzony Zdzisek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

tak juz dzwonimy by durnia z siebie robić bo jakaś mneda zawistna coś głupiego napisała. Tyle lat ten Bar miał się dobrze i nagle sobie kuku robią.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

oczywiscie sanepid zamknął
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda.
Sanepid zamknął. Pełno ludzi zatrutych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z kartki na drzwiach wnioskuje to awaria prądu, jak ktos wyżej napisal częste wylaczenia robią uszkodzenia a w baninie prądu brakuje kilkanaście razy w roku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z awaria by sobie poradzili, nie pozwoliliby sobie na takie straty..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sanepid !!! wiem bo wiem , bo ludzie w tym dzieci zatruci :) ale nie winie Bar , mysle ze dostawcy zawinili.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak to oni pakuja jedzenie w siatki i odor okrutny z frytkownicy zabija dziki w lesie ja byla ja z miasta ja widziala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja sie dziwie ze tam jest tyle ludzi ale moze smaku nie mam ....ostatnio zwykly dewolaj zapchany seropodobnym sztucznym g... Frytki i surowki ok ale co tu mozna schrzanic... A ludu pelno....smierdzi....goraco a ostatnio jak tam bylam....stalam przy ladzie....jakas mloda dziewczyna zaczela krzyczec przy mnie do kucharza ze ma spier.....c....i w ogole sie mna nie przejela ....chyba tam szefa nie ma ...i nie jestem konkurencja... Wlascicele ekipy powinnni pilnowac
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Fakt jedzenie to tam nie powala i tez sie zastanawiam skad tam tyle ludzi zwlaszcza w weekend
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, zgadza sie potrulo ludzi. Badaja jaka bankteria.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Eeeeee moi ludzie. Bakteria czy jaki tam inny diabeł. Stało się i już. A co wy byście zrobili jakbyście mieli taką knajpe. Moim zdaniem jest ok bo sanepid zareagował i trzeba bedzie wyeliminować problem.
To nie pierwsze i ostatnie zatrucie latem. Hhmmmm a tak spyt czy to moze kaszana była przyczyną lub tatar???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duchota to fakt , maja okna , ktore się nie otwieraja, smierdzi fryturą
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

... Toz to tragedia a pisanie stalo sie jest olewaniem ... Poto sa hacapy i inne aby nigdy tak sie nie stalo. Powinni bar zamknac na dobre. Co kilka lat jedt taka aferka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo kupują byle gdzie żarcie, zeby ceny utryzmać niskie
że bakteria - nie ich wina, tylko producenta. że słabą jakośc mają - no to ich wina, ale i też konsumentów którzy wymagają niskiej ceny
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ceny wcale nie sa niskie jak na taka jakosc...czyli slaba...dla przejezdnych robotnikow zmeczonych i glodnych...ktorym wszystko jedno bar jak znalazl... Ja juz tam nie pojde a z kokoszek podjechalam z glodu. Dobrze ze mi na zoladku nie zostalo bo mam takie tendencje....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

A jednak salmonella. Nie jem wiecej, nie wiem z czego ta cala salmonella sie robi. Ale fuj..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Typowe podejscie, wysokie ceny bo bar nie należał do tanich i w dodatku syf wrzucali - chamstwo i złodziejstwo . Cóż jedyny bar w okolicy i ludzi trzeba kroić . Dobrze im tak .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie jedyny w okolicy napewno jest w baninie i obrębie niezły wybór
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

te kokoszka Ty zapewne w Hiltonie jadasz. Co za baba wredna
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

nikt celowo ludzi nie truje fajnie kogoś oczernić nie patrząc mu w oczy a ludzie wmawiają że salmonella to nieprawda żeby tak pisać trzeba wiedzieć cos o salmonelli a nie lać wody i szkodzić właścicielom i ich pracownikom przecież oni też tam jadają piszący takie bzdury powinni ich przeprosić i walnąć się w głowę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

No super jedzenie to może nie jest, ale czasem nie chce mi sie robić obiadu i wezme cos na wynos, jeszcze sie nie zatrułam i jakoś nie mam obaw :) Poza tym gdzie tu indziej zjeść? U przyjaciół-zamknięte, smacznego- ochydne :((((, ekspresja- z braku laku tez czasem wezme kebab lub pizze, mulk- wiecznie przepełniony, gdzie tu indziej jeść?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bar juz otwarty, mozna sie najesc pysznosci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie dzieki;/ zrazilismy sie..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ja tam i tak będę jadł :) bo smaczne :(
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehehe uważaj na gronkowca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Knajpa jak knajpa kwestia gustu najesc sie mozna a ceny jakos do bardzo wysokich nie należą a jesli komus nie odpowiada to naprawde w okolicy jest duzy wybor...

Wpadam tam czasami a jesli jest dosc pozno to czesto mozna uslyszec ze juz czegos nie ma wiec raczej nie mroza jak leci tylko kuchnia wydaje wszystko na bierzaco.Kilka razy bylem tam tez na jakiejs imprezie i tez nie mam powodow do narzekan.A co sie stalo ze bylo zamkniete to sprawa samego Daniela bo jako szef tez nie jest w stanie sprawdzic kazdego z pracownikow a blad moze sie zawsze zdazyc. Kto zna Daniela wie ze to uczciwy czlowiek bardzo pomocny i bezinteresowny wystarczy popatrzec na nasza OSP ktorej przewodniczy jak jest zadbana i wyposażona.Tak wiec jak ktos sprowadzil sie tu z jakiegos w******owa niech najpierw pozna okolice i ludzi a pozniej wydaje opinie...
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale ludzi potrul
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

woda kiju w instalacji byla zanieczyszczona bo pedale szcz*sz po katah
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam się tam się nie mrozi a kuchnia prosta i dla wszystkich a wymagający niech się przejadą do droższych lokali zbieranina przybyszy z miasta się w Baninie nazbierało imają mniemanie o sobie a szerzą bzdety i szkodzą innym
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pizzę mają dobrą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
Hehe to chyba dobrej pizzy nie jadles:)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
To samo pomyślałam..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Max masz na to dowody? pisali gdzieś o tym? kogo zatruł? Jestes jak taki typowy pisowiec , który wydaje wyrok zanim sąd osądził!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Z tego co ja wiem, to już od dłuższego czasu panuje grypa zoladkowa. Chora byłam ja, moja rodzina, znajomi a nikt z nas nie jadł w Barze u Daniela. Ja osobiście lubię jedzenie z Baru, moja rodzina i znajomi też. Tylko, że osoby, które są zadowolone to zazwyczaj siedzą cicho i nie udzielają się na takich forach. Najłatwiej i najlepiej się krytykuje taka jest prawda. Trzymam kciuki za Bar
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

tak to wirus grypy to zostało udowodnione bar jest czysty brawo dla ich załogi
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli wyszło, że nie grypa żołądkowa a bakterie coli... wszystko się składa w jedną spójną całość.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie stało Koło pizzy. Seropodobne coś ociekajace tłuszczem i ciasto jak na drożdżówke... Polecam pizze gussepe z biedronki hehee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

wypitalaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem tam pierwszy i ostatni raz z żoną 9 września. Oboje się zatruliśmy, rewolucje żołądkowe i nie tylko ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

myślę ze kazdemu moglo się zdarzyć..maja pecha po prostu bo zatruły sie podobno 'znane osoby'..pech..a teraz trudno to jednak będzie odkrecic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

też tak myślę. Każdemu noga może się powinąć. Nie trzeba od razu hejtować. Tyle lat było dobrze. Natomiast zgadzam się również z opinią przedmówcy o innych jadłodalniach w Baninie i okolicy. Nie można było lepiej ująć tematu .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Generalnie jedzenie dobre i zawsze czysto podane.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Te wojny reklamą szeptaną są głównym powodem dla którego zaglądam an to forum ;) jest przezabawne ;) Paru strasznie zrażonych klientów zniesmaczonych ze w fast foodzie - nie dostali herbaty w porcelanie, a potem parę osób których życie zmienił nie do poznania ;) (na lepsze oczywiście) ;D
trochę straszno jak konkurencja się w Baninie kopie ;) tzn tak dużo uwagi poświęcane jest konkurencji
wszystkim Wam życzę zadowolonych klientów ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale jaka konkurencja ? w Baninie chyba tylko J&D i Expresja się mogą równac, ale tam żarcie równie słabe. Jest też smacznego, ale kto tam w ogóle zagląda? :)

Jak człowiek zajedzie do takiego Mulka to całe banino to jeden wielki śmietnik a nie żarcie :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jakaś musi być - nie powiesz mi żer te śmieszne komentarze są prawdziwe ;D
cos chyba jeszcze jest w pępowie - nie wiem ja tam gotuje w domu ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeszcze tylko dodam, że ilość klientów w Barze Daniela przez wiele lat mówi sama za siebie. Gdyby jedzenie tam było takie złe to świeciło by tam pustkami. Jeśli komuś nie smakuje niech idzie gdzie indziej i smacznego życzę :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

To widocznie nigdy nic dobrego nie jadłeś skodo dla Ciebie mulk to taki wypas, przereklamowana knajpa z górą jedzenia na talerzu tyle. Jak ktoś jest głodny to się nafutruje ziemniakami ale to nie knajpa dla poszukiwaczy smaku.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do tego w mulku można zjeść tyle "kaszubskiego" jedzenia, że nawet kaszubi nie wiedzą że to ich tradycyjne dania :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bar Daniel jest otwarty, była mała awaria prądu a wy ludzie już od razu sanepid, a myślałem że jak się wyprowadzę z Gdańska to przestaną gadać, najpierw sprawdź jak JA potem komentuj, pozdrawiam zawistnych.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

I tu się niestety nie zgodzę, Bar został zamknięty z powodu sanepidu. Do sanepidu zgłosiła zatrucie firma, ktora zamówiła catering i tym samym zatrulo się ponad 20 osób, nie licząc osób, które jadły tego dnia w barze. I drogie panie i panowie zakończcie już dyskusje kto ma rację bo to nie zmieni nic, a jedynie rodzą się niepotrzebne plotki i opinie
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mulk to jedna z lepszych knajp w tej okolicy.bylem dwa razy i zawsze było świeżo i obficie. Nie jestem poszukiwaczem smaków. Preferuje kuchnię Polską i taka właśnie tam można zasmakować
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

A tak właśnie brzmi 'niezależna opinia' normalnego człowieka ;D

tez lubię jeść świeżo i obficie ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

osobiście dzwonilem do sanepidu - salmonella i tyle..tylko fakty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

a nikt nie pomyślał żeby zbadać wymaz bo okazało się że to wirus jelitowy i tak bezmyślnie gadają i szkodzą innym
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jesli nie byles w smacznego - to współczuje..jedzenie fantastyczne swieze i bardzo smaczne...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zgadzam się smacznie, świeżo i czysto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może zatruli się wodą z colą ;), pewnie już od tamtego czasu woda nie nadawała się do spożycia i przygotowywania posiłków.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

DOKŁADNIE :) dlatego ....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam u Daniela w tą Niedziele i zamówiłam placka po cygańsku . Zdziwiłam sie bo kiedyś jak zamawiałam był pyszny a teraz niestety ale dużo gorszy i wiecej bym tam nie pojechała bo po powrocie do domu miałam rewolucje.. Mąż zamówił schabowego i też bez smaku jakoś mało przyprawiony. Szkoda bo bardzo lubiłam tam chodzić, szczególnie latem bo smacznie a synek sie nie nudził czekajac na obiad tylko bawił sie na placu zabaw. Teraz bedziemy szukać innej knajpy .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio dostałem mielone. W środku czerwone surowe mięsko....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

mniam,w końcu nauczyli się gotować,pies musi być czerwonawy w środku,potem odpoczywa 15 min i pychota...
A i odwalcie się od Daniela!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Życzę szczęścia B-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

chłodnik dobry mają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mariola,w tę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moze macie bardziej wysublimowany smak żarcie wam spowszedniało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry