Widok

Bardzo dobry prawnik

Jestem ojcem 10 latka. Walczyłem o syna parę lat, dzięki bardzo dobremu prawnikowi udało się wygrać. Syn został ze mną. Sprawa rozwodowa jak i majątkowa po mojej myśli. Z pewnością mogę polecić pana Mecenasa Andrzeja Dwernickiego z Gdyni. Bardzo dokładny i rzeczowy. Profesjonalna i niedroga pomoc w wielu sprawach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziecko zostało przy ojcu jakiś żart
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
A co ojciec gorszy od matki? Niektore kobiety nie zasluguja na to by miec w ogole dzieci...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie NIE polecam adwokata Andrzeja Dwernickiego z Gdyni. Ten adwokat kazał sobie na wstępie zapłacić bardzo wysoką zaliczkę po czym nie zrobil nic w mojej sprawie. W międzyczasie adwokat Dwernicki odmawiał udzielenia jakichkolwiek informacji dotyczących postępów w sprawie tłumacząc się brakiem czasu i ważnymi spotkaniami z innymi klientami. Ostatecznie wycofałem sprawę u niego. Zmarnowałem tylko czas i pieniądze. Nie popełniajcie tego samego błędu co ja. Na rynku trójmiejskim jest mnóstwo innych o wiele lepszych adwokatów niż on. Dwernicki jest zdecydowanie przereklamowany!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Prezent na komunie! Help me! (102 odpowiedzi)

Za 2 mce mamy komunię mojej chrześnicy. Czas pomyśleć o prezencie. Co się teraz kupuje...

Dobry szampon na łupież (38 odpowiedzi)

Dziewczyny doradźcie coś, bo już mi ręce opadają!

nnt. Gdzie kupię fajny męski skórzany portfel? (23 odpowiedzi)

Dziewczyny pomocy. Potrzebuję na prezent i nie wiem gdzie mają duży wybór.

do góry