Barracuda

Restauracje Smażalnia ryb

Gdynia, bulwar nadmorski im feliksa nowowiejskiego 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
smakosz - opinia wątek zamknięty rewelacyjna obsługa (p.Ania)niestety widywana tylko w weekendy...
~smakosz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 listopada 2008

NA + wątek zamknięty Barracudę odwiedzilam po praz pierwszy, od razu wskoczyla na wysoka pozycje w...
~:)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 listopada 2008

kierowniczka sali wątek zamknięty Mam pytanie do szefostwa: gdzie podziała się Pani Kierowniczka sali, dla...
~karol
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 listopada 2008

kelnerka jakby za karę wątek zamknięty Jesteśmy częstymi gośćmi w Państwa restauracji i do tej pory byliśmy bardzo...
~Mirek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 września 2008

obsługa....? wątek zamknięty Bylam ostatnio z rodziną, dwoje małych dzieci i ulewa, kelnerka powiedziała...
~mone.m
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2008

Przemiłe miejsce wątek zamknięty Byłam tam wiele razy i jeszcze się nie zraziłam. Nawet gdy czasem tylko na...
~Cleo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 lipca 2008

Hm............. wątek zamknięty Ulubionym miejscem dla pijanych jest taras Barracudy, mogą sie tam przespać,...
~Spacerowicz ranny
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 maja 2008

Obsługa na poziomie wątek zamknięty Nie ma milszej i bardziej urodziwej obsługi w Trójmieście.A jedzenie -polecam...
~czestmir
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2008

Rewelacja wątek zamknięty Nic dodać nic ująć wszystko jest w ocenie lokalu. Byłem z żoną i przyjaciółmi...
~Kowal
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2008

Gorąco polecam wątek zamknięty Wyjątkowe miejsce i lokalizacja restauracja godna polecenia obsługa i...
~Wojtas
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2008

procz polozenia nic... wątek zamknięty Kilka razy, glownie ze wzgledu na polozenie, bywalam w barracudzie......
~Gosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2008

Rybka z okienka wątek zamknięty Jadłem flądrę, którą zamówiłem w okienku Barracudy. Był to wrzesień. Flądra...
~Beny
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 stycznia 2008

nieświeże?? wątek zamknięty Witam Byłam tam na obiedzie. Zupa co prawda rewelacyjna ale co do świeżości...
~mona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 stycznia 2008

REZERWACJA... wątek zamknięty Chcialam zarezerwowac stolik na 10 osob. Od razu- po wejsciu- zostalam...
~olga
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 grudnia 2007

mona - opinia wątek zamknięty Barracuda powaliła mnie na kolana już po otwarciu!!!!!!! Od tego czasu jestem...
~mona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 grudnia 2007

Nigdy wiecej wątek zamknięty Kiedys bylam w tej "zachwalanej" restauracji, ale strasznie sie...
~Kate
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 października 2007

Esteta - opinia wątek zamknięty Wielki nieporządek wokół obiektu. Wstyd!!!
~Esteta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Restauracja na poziomie wątek zamknięty Byłem tam parę razy w lato i teraz parę dni temu i uważam że to najlepsza...
~Marcin Wieloch
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 października 2007

bylem tam wątek zamknięty bylem gosciem tej restauracji i jestem pod wielkim wrazeniem jakosci potraw...
~marek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 września 2007

Same plusy wątek zamknięty Bardzo fajna resteuracja z fajnym wystrojem i ładnymi kelnerkami :) ,...
~Olo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
180

postów

141

wątków

do góry