Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Danuta - ocena Moim zdaniem najlepszy basen w Gdyni, doskonała lokalizacja, świetny dojazd,...
~Danuta
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 listopada 2023

Najlepszy basen w Gdyni, polecam gorąco. wątek zamknięty Czysto i schludnie. Ceny przystępne, obsługa przemiła, co się nieczęsto...
~magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

Wakacje w Gdyni wątek zamknięty Przyjeżdżam co roku na wakacje do Gdyni z 2 dzieci. Ponieważ morze jest zbyt...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

obskurnie i zimno jedyny plus to obsluga wątek zamknięty Basen zdecydowanie do remontu. Do tego bardzo czesto temperatura wody i...
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Krótko i na temat wątek zamknięty Obskurne prysznice, przebieralnie w których po prostu śmierdzi, basenik do...
~Artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Rewelacja !!!! wątek zamknięty Powiem tak, najlepsza sauna z klimatem w Trójmieście!!!!!!!!!! a nie tak jak...
~singbad
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2009

co za okropne miejsce wątek zamknięty 14zl za obskurny basen, brudna koedukacyjna przebieralnie i wstrętne...
~bet25
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

Bardzo fajny wątek zamknięty Nie wiem jakiej temperatury oczekują inni pływający, dla mnie trochę za...
~Rysiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

basen - tragedia wątek zamknięty Za duże pieniądze klient chciałby popluskać się w wodzie o przyjaznej...
~Danuta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

aquaaerobik wątek zamknięty aquaaerobik fajnie prowadzony. przyjemne i intymne prysznice. szatnia...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

wiekszosc prawdopodobnie powie, ze slaby, ale ma swoje plusy wątek zamknięty Jesli chcesz przyjsc z dzieckiem, zrelaksowac sie albo popluskac w wodzie,...
~mp
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 grudnia 2013

Nie polecam zajęć dla bobasów wątek zamknięty Byliśmy na zajęciach pływania dla bobasów. Niestety woda w basenie była...
~Patryk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

Bardzo fajnie ale...... wątek zamknięty Byłam wczoraj na zajęciach z aquaaerobiku - co do prowadzenia zajęć nie mam...
~Neska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

13

wątków

do góry