Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
P - ocena Nie polecam Bawaria Motors w Gdańsku pod względem serwisu mechanicznego ani...
~P
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 14 września 2023

Ola - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam salon Bawaria Motors na Grunwaldzkiej. Bardzo miła obsługa,...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2019

serwis ASO Bawaria Motors BMW wątek zamknięty serwis godny polecenia, sprawdzenie mechanicy, bez fuszerek naprawiają...
~denzelo
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lipca 2019

Klient X5 wątek zamknięty Trafiłem do serwisu na lawecie, z uszkodzonym silnikiem. Panowie zrobili...
~Klient X5
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2019

niekompetentna diagnostyka wątek zamknięty Ostatnia wizyta u nich z moim E60 kosztowała mnie niemal 800 PLN za wymianę...
~Marek
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 lipca 2017

Mariusz i Joanna - opinia wątek zamknięty Salon na wysokim poziomie bardzo profesjonalna obsługa pani Ania to właściwa...
~Mariusz i Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2019

Bawaria Motors Mini wątek zamknięty Rewelacyjny salon sprzedazy marki Mini, trafiłem z żoną do Gdańskiej Bawaria...
~danek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Warto ich wybrać wątek zamknięty Polecam tego dealera bo mają naprawdę profesjonalnych doradców no i obsługa...
~bartek053
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Strata czasu wątek zamknięty Zdecydowanie słabo... podstawowy serwis ponad 10h. Bez uzgodnienia.
~ZK0898c
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

brak autoryzacji napraw blacharskich wątek zamknięty Każdy właściciel bmw lub mini po ich naprawie traci gwarancje w związku z...
~bowi1004
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 grudnia 2016

Super! wątek zamknięty Ja daję im wysoką ocenę, ponieważ serwis jest bardzo profesjonalny i...
~macia9932
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Salon BMW na najwyższym poziomie - polecam wątek zamknięty Zakup auta w tym salonie to prawdziwa przyjemność. Z doradcą można spokojnie...
~Machulski
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

Serwis Bawaria czyli jak źle wydać pieniądze wątek zamknięty Mimo wysokich cen zdecydowałem się swoim 11 bmw pojechać do w/w serwisu....
~Klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Naprawiałem u nich swoje auto, co do obsługi to super, sama naprawa w...
~raszinnok
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Naprawa mojego auta w serwisie była bezproblemowa, cena adekwatna do jakości,...
~filip945
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

Jeśli BMW to tylko z Bawaria Motors wątek zamknięty Wierność marce sprawia, że po raz kolejny kupiłem BMW w salonie. Tym razem w...
~TeodorR
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

Polecam - zakup nowego auta wątek zamknięty Polecam zakup nowego BMW w tym właśnie salonie - doskonała obsługa, idealne...
~Romuald
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

Bardzo dobry serwis wątek zamknięty Bardzo dobry autoryzowany serwis, naprawiałem auto zarówno mechanicznie jak i...
~Wierny klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 grudnia 2016

Miła obsługa i dobra oferta wątek zamknięty Odwiedziłem Bawarię po raz pierwszy i chyba zostanę u nich na dłużej. Jakość...
~Przemek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

Polecam wszystkim posiadaczom BMW wątek zamknięty Bardzo dobry serwis, moim zdaniem najlepszy serwis Bmw w 3 mieście. Jeździłem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry