Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
smacznie i tanio wątek zamknięty chodzę na lunch codziennie, zawsze znajdę coś dla siebie, do tego nigdzie nie...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Coś się popsuło wątek zamknięty W zeszłym roku bywałem tu często i lubiłem ich jedzenie. Było różnorodnie i...
~Teflon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

porażka wątek zamknięty Trafiłam tu z kuponem z Grouponu. Porażka.... Drogo!!! Nikt nie napisał, że...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Bazar niesmaków wątek zamknięty Dania bez smaku, a do tego niedomyte talerze. Nie polecam nikomu.
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Jedzenie jest beznadziejne. Kupony obiadowe pewnej firmy szkoleniowej powinny...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Nigdy więcej nie zjem tam naleśnika wątek zamknięty Jadłem dwa razy, to było straszne!
~niron
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

polecam Bazar Smaków wątek zamknięty Byłam wczoraj w Bistro i powiem że jak na stołówkę jest tam całkiem...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Kiepski lokal wątek zamknięty Pracuję w okolicy i czasem (coraz rzadziej) zachodzę na obiad, za każdym...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Ceny do najniższych nie należą a porcje średnie/małe - 2 daniami nie każdy...
~Student
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

Nie polecam - mdłe jedzenie wątek zamknięty Jadłem tam ok 15 razy w różnych okresach czasu jedynie z musu, więc mogę już...
~MarekP
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

Niedoprawione dania, karygodna obsługa wątek zamknięty Menu: pół roku temu można było zjeść coś z kuchni włoskiej czy indyjskiej,...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 września 2015

coraz gorzej.. a mogło być tak smacznie! wątek zamknięty Czytałem właśnie komentarze poprzedników i mam podobne odczucia. Byłem fanem...
~Andrzej T (dawniej częsty klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Było świetnie, jest tragedia! wątek zamknięty Byliśmy stałymi klientami tego baru głównie ze względu na indyjskie menu i...
~A
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

O nie wątek zamknięty Nie dzięki nie polecam nic dobrego.
~Naki
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Dobry stosunek jakości do ceny wątek zamknięty Stołuję się od kilku miesięcy w Bazarze i jest to optymalne rozwiązanie na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

niewykorzystany potencjał wątek zamknięty Bazar smaków wyszedłby na lepsze gdyby chyba skupił się na jednej,...
~ap-ch
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Nie rozumiem wątek zamknięty Nie rozumiem jak można prowadzić aż tak złą knajpę? Knajpa ma ogromny...
~zniesmaczona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Było dobrze ale niestety już nie wątek zamknięty Plusy: miejsce, lokal Minusy: Bardzo obniżył się poziom serwowanych dań,...
~Pacyn
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

koszmar wątek zamknięty Jedzenie bez smaku, zimne. W trakcie zamawiania kilkakrotnie okazało się, że...
~klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 marca 2015

Walentynkowa oferta wątek zamknięty Pierwszy raz w Bazarze byłem na początku działalności lokalu, kuchnia...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry