Restauracja Bazylia

Restauracje

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dostawa wątek zamknięty Jako osoba uwielbiająca włoskie potrawy baaaaaardzo zdecydowanie każdemu...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 października 2015

Suuuper !!! wątek zamknięty Ciężko o dobre ruskie pierogi, w końcu znalazłam te idealne właśnie w...
~Paula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Pierogiiii! wątek zamknięty Jestesmy stałymi klientami, którzy przychodzą do Restauracji Bazylia na...
~Bibi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

Wysoka jakość potraw za przystępną cenę! wątek zamknięty Zamówiliśmy dania z trzech proponowanych przez restaurację kuchni: pizzę,...
~Barnabar
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

Nigdy więcej wątek zamknięty Kilkukrotnie zamawiałam jedzenie z dowozem. Niemal za każdym razem brakowało...
~Dernhelm
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

MK - opinia wątek zamknięty Jedzenie bardzo smaczne, a ceny całkiem przystępne. Niestety, jeden element...
~MK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2015

Najsmaczniejsza pizza w całym Trójmieście wątek zamknięty Bardzo dobra, chrupiąca pizza ze świetnymi świeżymi składnikami i co...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2015

pozytywnie wątek zamknięty Bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie uroczystości, zgodnie z moimi...
~Pani K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

Kiedyś - ok, ostatnio - słabizna! wątek zamknięty Byłam tam 1 raz ponad pół roku temu i byłam bardzo zadowolona, chrupkie...
~A.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 grudnia 2014

Zenada wątek zamknięty Jesli ktos ma 2h na jedzenie to zapraszam. Ponad godzina czekania w...
~Glodny klient mimo, ze tam byl
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 grudnia 2014

Beata - opinia wątek zamknięty Ceny na jedzenie sa obnizone,obiad dnia kosztuje tylko 20zl,oraz na...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 listopada 2014

w sam raz na rodzinny obiad wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, najbardziej uwielbiamy tutaj pizze, szkoda, ze nie ma...
~Sandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 października 2014

Tragedia wątek zamknięty Na poczatku smak i estetyka potraw na najwyzszym poziomie , po ostatnim razie...
~zawiedziony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

R.R. - opinia wątek zamknięty Wszystko ok., tylko te kelnerki jakby z ulicy zgarnięte. Dziewczyny ubierzcie...
~R.R.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

nie polecam wątek zamknięty beznadzieją byłam na kilka miesięcy temu i było okey, to co się dzieje teraz...
~Mario
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Baardzo przyjemnie wątek zamknięty Byliśmy z mężem na obiedzie i wyszliśmy mega zadowoleni. Od razu zdziwienie...
~lilka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

juz nie przyjde wątek zamknięty bylam dawno, zamowilam 2 pizze, na ktore czekalam ponad godzine, gdzie co...
~ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

Obsługa.. wątek zamknięty Dziś wybraliśmy się do Magnolii. Walentynki.. większość stolików zajęta....
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

zdecydowanie odradzam:) wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam:( byliśmy w niedzielę w porze obiadowej, pytamy o...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

prawdziwy smak wątek zamknięty bardzo smaczna włoska kuchnia, prawdziwy slow food w najlepszym tego słowa...
~dana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
90

postów

86

wątków

do góry