Restauracja Bazylia

Restauracje

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia nowy temat Przed pandemia było lepiej, teraz jedzenie jest nie dobre, obsługa nie miła....
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 13 czerwca 2021

Lena - opinia nowy temat Jedzonko włoskie przepyszne, wracam tu i będę wracała . Serdecznie polecam
~Lena
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 5 czerwca 2021

Rafal - opinia Niestety Bazylia upada, nie wiem czym jest to spowodowane, kiedyś świetna...
~Rafal
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Kobieta 40+ - opinia Restauracji nie zależy na klietntach indtwidualnych. Traktują ich jak zło...
~Kobieta 40+
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 18 lipca 2020

Stypa Pomimo negatywnych opini wybrałem bazylię i nie zawiodłem się , jedzenie...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2019

polecam !!! Pyszne jedzenie, duże porcje. Miła obsługa, piękna sala. Organizowałam tam...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 sierpnia 2019

Pysznie Bardzo dobre jedzenie, domowa atmosfera i super miła obsługa. Polecamy z...
~LEsz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 czerwca 2019

Pycha pizza! Ekstra pizza, cienka, dobry ser i sporo składników.
~Natalia
-

Organizacja Stypy Wszystko bez zastrzeżeń, cena stypy jak w całym Gdańsku ale jakość...
~Marek
-

Niespodzianka na osiedlu! Odwiedziliśmy Bazylię zupełnie przypadkowo i mega zaskoczenie. Osiedlowa...
~Kuba
-

Chyba sobie odpuścili wątek zamknięty Kiedyś - jedna z naszych ulubionych restauracji w Gdańsku. Dziś - chyba sobie...
~Emilia
-

dodano: 29 października 2018

niemiłe niespodzianki wątek zamknięty Organizowałam uroczystość komunii dla dziecka, przy podpisywaniu umowy Pani...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 czerwca 2018

Niestety, nie polecam wątek zamknięty Nie polecam a szkoda. Miejsce miałoby potencjał, karta bogata, ale co z tego....
~klient
-

dodano: 9 maja 2018

Tam zatrzymał się czas. wątek zamknięty Bylam tam raz i w życiu tam nie wrócę. Pizza była tak twarda ze nie dali się...
~Tomek
-

dodano: 14 lutego 2018

Cebula na pizzy wątek zamknięty Cebula na pizzy jest biała a nie czerwona.To skandal!!!
~Miłosz
-

dodano: 4 lutego 2018

Nie polecam wątek zamknięty Jedzenie opłacone zamówione o godzinie 15:52 dostarczone o godzinie 17:45...
~Piotr
-

dodano: 16 grudnia 2017

Słaba obsługa wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre ale obsługa pozostawia wiele do życzenia.
~Italianlover
-

dodano: 29 września 2017

Polecam, ale... wątek zamknięty Jedzenie bardzo smaczne, czas oczekiwania też satysfakcjonujący. Moje ale.....
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 maja 2017

Smacznie wątek zamknięty Organizowaliśmy przyjęcie w restauracji, jedzenie było smaczne, duże porcje,...
~ata
1

dodano: 16 sierpnia 2016

Pyszna pizza i miła obsługa wątek zamknięty Choć mieszkam na Chełmie już 2 lata, to jakoś nigdy nie zdarzyło mi się...
~Paweł
-

dodano: 3 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
79

75

wątków

do góry