Restauracja Bazylia

Restauracje

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga - ocena Byłam raz i wystarczy. Jedzenie okropne. Uwielbiam ziemniaki ale ich...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

P - opinia Smaczne jedzenie, miła obsługa.
~P
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 czerwca 2023

Gość - opinia Jedzenie niesmaczne , obsługa kiepska
~Gość
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 23 maja 2023

ja - opinia Jedzenie twarde okropne obsługa straszna najgorsza w trójmieście dziwię się...
~ja
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 22 maja 2023

D. - opinia Niestety restauracja mnie zawiodła. Zamówiłam makaron w sosie śmietanowym, a...
~D.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 listopada 2022

Lucjan - opinia Stypa. Organizowałem stype 27-10-2022 w Restauracji Bazylia. Jedzenie bardzo...
~Lucjan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2022

J. - opinia Tak obrzydliwego jedzenia dawno nie jadłem. Za słone, za tłuste. okropność.
~J.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 kwietnia 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Makaron bez smaku pływał w oliwie, zupa chłodna. Pani z obsługi w czerwonych...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 stycznia 2022

PIOTR - opinia wątek zamknięty Jakaś kompletna porażka , lepiej się stołować w barze mlecznym niż takim...
~PIOTR
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 września 2021

Lucyna - opinia wątek zamknięty Pyszne jedzenie miał obsługa a jeśli chodzi o dowozy szybko i mili kiekowcy
~Lucyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 czerwca 2021

Mamalaga - opinia wątek zamknięty Pyszne domowe jedzonko polecam ️️️️
~Mamalaga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Przed pandemia było lepiej, teraz jedzenie jest nie dobre, obsługa nie miła....
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 czerwca 2021

Lena - opinia wątek zamknięty Jedzonko włoskie przepyszne, wracam tu i będę wracała . Serdecznie polecam
~Lena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 czerwca 2021

Rafal - opinia wątek zamknięty Niestety Bazylia upada, nie wiem czym jest to spowodowane, kiedyś świetna...
~Rafal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Kobieta 40+ - opinia wątek zamknięty Restauracji nie zależy na klietntach indtwidualnych. Traktują ich jak zło...
~Kobieta 40+
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lipca 2020

Stypa wątek zamknięty Pomimo negatywnych opini wybrałem bazylię i nie zawiodłem się , jedzenie...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 października 2019

polecam !!! wątek zamknięty Pyszne jedzenie, duże porcje. Miła obsługa, piękna sala. Organizowałam tam...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2019

Pysznie wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, domowa atmosfera i super miła obsługa. Polecamy z...
~LEsz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 czerwca 2019

Pycha pizza! wątek zamknięty Ekstra pizza, cienka, dobry ser i sporo składników.
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 czerwca 2019

Organizacja Stypy wątek zamknięty Wszystko bez zastrzeżeń, cena stypy jak w całym Gdańsku ale jakość...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 czerwca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
90

postów

86

wątków

do góry