Centrum Stomatologiczne Beautiful Smile

Stomatolodzy

Gdynia, adm. Józefa Unruga 52

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pacjent - ocena nowy temat Dzień dobry Moja opinia co do leczenia u Pani Chaby jest ogólnie mieszana....
~Pacjent
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 11 września 2024

Pacjentka - ocena nowy temat Poszłam z bólem i problemem, wyszłam z planem leczenia i spokojną głową....
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 lipca 2024

Ania - ocena nowy temat Czytałam przed chwilą ostatnią opinię i mam zupełnie inne doświadczenia z...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lipca 2024

Jan - ocena Dobre pierwsze wrażenie to nie wszystko. Niestety opieka i miła obsługa jest...
~Jan
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 czerwca 2024

Mmm - ocena Pan Monika szczegółowo i profesjonalnie przeprowadziła kontrolę uzębienia...
~Mmm
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 kwietnia 2024

Patrycja - ocena Szczerze polecam wizytę w gabinecie. Pani Doktor Chaba jest wyjątkowo...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 1 marca 2024

Bartosz - ocena Polecam wszystkim gabinet Beautiful smile. Gabinet na wysokim poziomie...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 1 marca 2024

Wojciech - opinia wątek zamknięty Niestety podjąłem się leczenia ortodontycznego u Pani Moniki. Zepsuty zgryz,...
~Wojciech
2

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 21 sierpnia 2022

Anna P - ocena Zaopiekowani jesteście tylko na początku leczenia i do momentu zapłatypotem...
~Anna P
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 5 grudnia 2023

Jola - opinia Byłam z 5 letnią córką na konsultacji u pani doktor. Od samego wejścia...
~Jola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 sierpnia 2023

Agnieszka Topp-Szulwach - opinia Pani Monika to niesamowity ortodonta, bardzo dba o swoich pacjentów. Mieliśmy...
~Agnieszka Topp-Szulwach
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lipca 2023

Adrian - opinia Bardzo polecam gabinet. Uczęszczam od kilku miesięcy i jestem bardzo...
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2023

Norbert - opinia Bardzo polecam gabinet Pani Moniki. Miło jestem zaskoczony natychmiastowa...
~Norbert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2023

Michał - opinia Trafiłem tutaj ze względu na możliwość założenia nakładek. Aktualne jestem po...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2023

Adrian - opinia Super podejście do klienta, na wejściu zawsze jestem miło witany. Spotkanie...
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2023

Kamil - opinia Bardzo polecam salon Pani Moniki. Zawsze wychodzę z wizyty uśmiechnięty....
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2023

Maks - opinia Jestem zadowolony z usług kliniki. Profesjonalne podejście obsługi a przede...
~Maks
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2023

Bartek - opinia Pełen profesjonalizm, wizyty przebiegają w miłej i komfortowej atmosferze....
~Bartek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lipca 2023

Jola - opinia Bardzo polecam , mój uśmiech jest coraz piękniejszy!
~Jola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 czerwca 2023

Dawid - opinia Najlepszy gabinet!!! Bardzo dobre i indywidualne podejście do pacjenta,...
~Dawid
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 czerwca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry